Sylwestrowa Moc Przebojów 2023: Król europejskiego disco na scenie Polsatu!

Podziel się:

Danzel wystąpi podczas  Sylwestrowej Mocy Przebojów 2023:  fot.Alexandra Zajac

Fani muzyki disco mogą spodziewać się prawdziwej muzycznej petardy, którą odpali Polsat w ostatnią noc starego roku. Na scenie Sylwestrowej Mocy Polsatu pojawi się bowiem uwielbiany publiczność – Danzel. Szykuje się iście szalona impreza!

Sylwestrowa Moc Przebojów to wieczór, który trudno będzie zapomnieć. Ogromna scena rozbłyśnie tysiącem świateł i multimediów, a gigantyczny zegar będzie odmierzał ostatnie minuty starego roku. Występować będą największe gwiazdy muzyki polskiej i zagranicznej. W tym roku furorę zrobi z pewnością występ fenomenalnego Danzela.

Ten wszechstronny wokalista, tancerz i showman swoją karierę w zespole w rodzinnej Belgii w zespole Scherp op de Snee.  Początkowo śpiewał także w chórkach, ale rozgłos przyniósł mu singel „Pump It Up!”, który szybko stał się hitem dyskotekowym w całej Europie oraz który podbił światowe listy przebojów.

Danzel to artysta, który towarzyszył Polsatowi na wielu koncertach i imprezach, ale to właśnie podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów 31 grudnia otworzy 20-lecie  swojej pracy na scenie.

 

Sylwestrowa Moc Przebojów 2023 już 31 grudnia w Polsacie! Start: godzina 20:00!

(źródło:Polsat)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.