Sylwia Lipka walczy z kontuzją. Jak poradzi sobie w „filmowym” odcinku „Tańca z Gwiazdami”?

Podziel się:

fot.Polsat

Godziny dzielą nas od kolejnego emocjonującego odcinka show „Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami”. Sylwia Lipka od kilku dni zmaga się z kontuzją stopy, Ania Karwan narzeka na zmęczenie, a Julia Wieniawa twierdzi, że ostatnie treningi były jak dotąd najbardziej intensywne.

Co czeka nas w 3. odcinku show, którego tematem przewodnim jest muzyka filmowa?

Sylwia Lipka, mimo – jak twierdzi – dużej odporności na ból, podczas jednego z treningów uszkodziła sobie stopę. – Przyszedłem rano na trening, a Sylwia uciekła przede mną i się schowała. Trochę już ją znam, więc od razu wiedziałem, że coś jest nie tak – wspomina Rafał Maserak.

Kontuzja była na tyle poważna, że potrzebna była natychmiastowa wizyta u lekarza i jeden dzień przerwy od treningów. – Coś odstrzeliło, coś się ukruszyłoW stopie jest sporo małych kosteczek – mówi Sylwia. – Mój partner taneczny tak bardzo o mnie dba, że nie pozwala mi lekceważyć tej sytuacji. Ale gdybym miała sama o tym decydować, pewnie byłoby inaczej.

Z kolei Ania Karwan zmaga się ze ciągłym zmęczeniem. Ostatnio brakuje jej chwil, które mogłaby poświęcić na odpoczynek. Niedawno przeprowadziła się do domu pod Warszawę. – Jak odstawiam córkę do szkoły, schodzi ze mnie poranna adrenalina, a w jej miejsce pojawia się zmęczenie – wyjaśnia piosenkarka.

Julia Wieniawa także na wyjątkowo intensywny czas na treningach. Przygotowuje się do wymagającej choreografii. Okazuje się, że nawet świetna kondycja nie pomaga. Po kilku minutach celebrytka zalewa się potem!

A przed nami wyjątkowy 3. odcinek „Dancing withe the stars. Taniec z Gwiazdami”! Uczestnicy będą tańczyć do popularnych piosenek z polskich filmów, m.in. „Szukaj mnie” z „Kogel Mogel 3″, „Co ty tutaj robisz?” z „Killera” czy „Dwa serduszka” z filmu „Zimna wojna”. Nie zabraknie wyjątkowych gości, takich jak: Ania Dereszowska, Mikołaj Roznerski czy Igor Herbut!

(polsat)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.