Szanghaj. Największy na świecie sklep Huawei już otwarty

Podziel się:

fot.Huawei 

Huawei otworzył swój nowy, największy sklep na świecie. Znajduje się on w Szanghaju, w odrestaurowanym, zabytkowym budynku, a jego powierzchnia to prawie 5000 metrów kwadratowych. Każde z trzech pięter sklepu zaaranżowane zostało tak, by konsumenci mogli doświadczać kontaktu z marką na różnych płaszczyznach –  produktowej poprzez prezentację pełnego portfolio, technologicznej poprzez praktyczną prezentację możliwości sieci 5G czy sztucznej inteligencji, a także w wymiarze artystycznym i edukacyjnym.

Flagowy sklep Huawei, uplasowany na jednej z największych ulic handlowych świata w Szanghaju, znajduje się w budynku w stylu Art Deco z 1935 roku, który został poddany gruntownej renowacji. Zabytkowa elewacja z cegłą, dekoracyjnymi wzorami i kinkietami, została w pełni zachowana, a do jej odnowienia użyto nowoczesnej farby ceramicznej. Oświetlenie budynku ekranami LED nadaje mu nowoczesny charakter i wyróżnia w nocnym krajobrazie miasta.

Huawei największy sklep na świecie

fot.Huawei

Na pierwszym piętrze sklepu klienci mają dostęp do pełnej oferty produktów Huawei. Na drugim piętrze prezentowane są inteligentne rozwiązania autorstwa marki w pięciu obszarach: inteligentny dom, mobilne biuro, fitness i zdrowie, podróżowanie oraz rozrywka. Trzecie piętro sklepu to przestrzeń wystawiennicza dla filmów, obrazów i innych form sztuki wizualnej. Klienci będą obsługiwani przez 220 pracowników i konsultantów Huawei.

– Huawei od zawsze angażuje się w bezpośredni kontakt z konsumentami, dla nas to coś więcej niż relacja sprzedający-kupujący. Flagowy sklep to miejsce, w którym konsumenci mogą spotkać się z ludźmi tworzącymi markę, dzielić się swoim doświadczeniem. To także przestrzeń, która przybliża naszą wizję życia w świecie sztucznej inteligencji i „Internet of Everything”, następcy Internetu Rzeczy – komentuje otwarcie sklepu Richard Yu, CEO w Huawei Consumer Business Group.

 

Każdego dnia, na terenie nowego sklepu, Huawei będzie organizował bezpłatne wykłady – łącznie ponad 60 tygodniowo. Będą one obejmować takie tematy jak produkcja wideo, programowanie, fitness czy muzyka. Twórcy i eksperci technologiczni z całego świata, a także lokalni artyści, będą zapraszani do dzielenie się swoim doświadczeniem z klientami sklepu.

(pras)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.