The Four. Bitwa o sławę: Uczestniczka przeżyła w USA prawdziwy koszmar!

Podziel się:

fot.Krystian Szczesny

Już 16 października rewolucyjny talent show wraca na antenę Polsatu. W pierwszym odcinku pojawi się Dagmara Czechura gotowa walczyć o sławę i miejsce w fotelu Wielkiej Czwórki. Wokalistka przez trzy lata była zawodowo związana z hollywoodzkim producentem muzycznym. W nadchodzący piątek w „Four. Bitwa o sławę” Dagmara opowie, jak naprawdę wygląda show-biznes za oceanem!

Dagmara Czechura od najmłodszych lat marzyła o muzycznej karierze. Za sobą ma już udział w ogólnopolskich festiwalach i w jednym z telewizyjnych programów muzycznych. W 2015 roku wzięła udział w międzynarodowym talent show „Aim2Fame”, w którym otrzymała kontrakt i rozpoczęła karierę solową.

Dagmara poznała wtedy hollywoodzkiego producenta muzycznego i tak trafiła do Stanów Zjednoczonych. Kontakt wydawał się wielką szansą dla Dagmary, ale okazał się ogromnym rozczarowaniem, który wspomina z bólem. Młoda wokalistka przekonała się, że show-biznes w Stanach jest dżunglą, w której trwa bezpardonowa walka o przerywanie.

Dagmara płacze wspominając pobyt w USA i współpracę z bardzo znanym i cenionym producentem: – Podpisałam kontrakt na trzy lata i w momencie podpisania kontraktu wszystko się zaczęło (…) Nikt nie wie, jak jest na zapleczu tego wszystkiego. Zobaczcie fragment programu!

Co przydarzyło się Dagmarze i jak udało jej się uciec? Historia Dagmary Czechury już 16 października w „The Four. Bitwa o sławę”.

„The Four. Bitwa o sławę” od 16 października o godzinie 22:10 w Polsacie!

(polsat)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.