„The Voice Kids” znamy zwycięzcę 5. edycji muzycznego show

Podziel się:

fot.TVP Jan Bogacz

„The Voice Kids” po wielu tygodniach zmagań przyszedł czas na wielki finał który decyzją widzów był szczęśliwy dla 13-letniego Mateusza Krzykały z drużyny Cleo, nastolatek zdobył statuetkę „The Voice Kids” i 50 000 złotych. 

Przez wiele tygodni widzowie przed telewizorami mogli śledzić zmagania w  „The Voice Kids”. W emocjonującym finale to właśnie widzowie postawili na  Mateusza Krzykałę.

Prowadzącymi 5. edycję „The Voice Kids” byli Ida Nowakowska i Tomasz Kammel. W fotelach trenerów zasiedli: Cleo, Dawid Kwiatkowski oraz Tomson i Baron. Mateusz Krzykała pokonał ponad 3000 innych uczestników w zakończonej właśnie edycji talent show Dwójki z udziałem muzykalnych dzieci.

„The Voice Kids” Mateusz Krzykała zwycięzcą 5 edycji

Do wielkiego finału Mateusz dotarł razem z Julią Bieniek i Maxem Kononow. Decyzją Cleo to właśnie Mateusz Krzykała przeszedł do drugiej części finału, który ostatecznie wygrał dzięki głosom widzów. To już drugie w historii polskiej edycji „The Voice Kids” zwycięstwo drużyny Cleo. Po raz pierwszy wokalistka doprowadziła na szczyt AniKę Dąbrowską z drugiej odsłony programu.

(tvp)

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.