The Voice of Poland. Małgorzata Tomaszewska dołącza do muzycznego show

Podziel się:

fot.Waldemar Kompała/TVP

Prezenterka „Pytania na Śniadanie” dołącza do grona współprowadzących jedenastej edycji muzycznego talent-show TVP2. 

Kolejne zmiany w nowej odsłonie „The Voice of Poland”. Zaledwie tydzień temu ogłoszono, że w trenerskim fotelu zasiądzie Urszula Dudziak, którą dotychczas mogliśmy oglądać w pierwszej edycji „The Voice Senior”. Okazuje się, że zmiany nie dotyczą jedynie trenerów. Wśród współprowadzących nowej edycji programu zobaczymy gwiazdę „Pytania na Śniadanie” Małgorzatę Tomaszewską. 

Lubię nowe wyzwania i adrenalinę, która im towarzyszy. Każdy program, w którym występuję wywołuje inne emocje. Nie mogę się doczekać tych, które z pewnością dostarczą nam uczestnicy nowej edycji „The Voice of Poland”. Będę kibicowała każdemu z nich. Poza tym już się nie mogę doczekać współpracy z Tomkiem Kammelem, Maćkiem Musiałem i Adamem Zdrójkowskim. Wierzę, że “przygarną” mnie do swojej voice’owej rodziny – mówi Małgorzata Tomaszewska. 

Prezenterka wspólnie z Adamem Zdrójkowskim przemierzy setki kilometrów, aby wręczyć uczestnikom zaproszenie do programu. Małgorzata Tomaszewska pojawi się także w etapie Live na backstage’u, gdzie będzie rozmawiała z uczestnikami, którzy dotrą do odcinków na żywo.

(tvp)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.