TIPA World Award 2023.Poznaliśmy najlepszy profesjonalny monitor fotograficzny

Podziel się:

  ViewSonic ColorPro  fot.mat.pras

ViewSonic Corp. wiodący globalny dostawca rozwiązań wizualnych ogłasza, że monitor ColorPro VP2786-4K zdobył nagrodę TIPA (Technical Image Press Association) World Award 2023 dla najlepszego profesjonalnego monitora fotograficznego.

Ta prestiżowa nagroda uznaje doskonałość w branży fotografii, a firma ViewSonic jest dumna, że została doceniona za znaczący wkład w tej przestrzeni. 27-calowy monitor UHD został zatwierdzony przez Fogra i Idealliance, i zapewnia najwyższą precyzję kolorów, co czyni go idealnym wyborem dla kreatywnych profesjonalistów, którzy wymagają najwyższego poziomu dokładności kolorów i jakości obrazu od cyfry do druku.

Dla zapewnienia precyzyjnej dokładności kolorów z ekranu na papier, monitor ColorPro VP2786-4K otrzymał certyfikat Fogra, który gwarantuje absolutną reprodukcję kolorów. Monitor ColorPro VP2786-4K zapewnia dokładną reprodukcję kolorów zarówno na nośnikach cyfrowych, jak i drukowanych ze 100% pokryciem gamy Adobe RGB i 98% pokryciem gamy DCI-P3.

Monitor jest sparowany z ColorPro Wheel, wbudowanym czujnikiem koloru, który umożliwia łatwą i elastyczną regulację kolorów i wyświetlania oraz kalibrację za pomocą oprogramowania Colorbration+. Ekskluzywne oprogramowanie ColorPro Sense® monitora może również łączyć się z danymi online Pantone®️ Digital Color w celu uzyskania optymalnej wydajności kolorów.

Oprócz nagrody TIPA World Award, innowacyjny monitor został doceniony przez krytyków za swój design – zdobył pożądane nagrody iF Design Award 2021, GOOD DESIGN AWARD 2021 oraz Wallpaper Smart Space Award 2021 w kategorii “Smartest Design + Tech Collaboration”.

„Seria ColorPro została specjalnie zaprojektowana, aby zaspokoić potrzeby kreatywnych profesjonalistów w zakresie zadań krytycznych dla koloru. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest zachowanie spójności kolorów pomiędzy mediami cyfrowymi i drukowanymi, dlatego właśnie opracowaliśmy monitor ColorPro VP2786-4K” – powiedział Oscar Lin, dyrektor generalny działu monitorów w firmie ViewSonic. „Cieszymy się, że konsekwentnie otrzymujemy uznanie dla naszych produktów od TIPA – jednego z najbardziej wpływowych kreatywnych ekspertów w branży fotograficznej. Będziemy nadal ściśle współpracować ze społecznością twórców i podnosić poprzeczkę dla profesjonalnych narzędzi i rozwiązań do kalibracji kolorów.”

(źródło:Mindspot Communication&Media)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.