Tomasz Kot, Arek Jakubik, Karolina Czarnecka, Wojciech Mecwaldowski i Bovska w najnowszym teledysku L.U.C. z filmowo-poetyckiej płyty Good L.U.C.K.

Podziel się:

fot.kadr You Tube

L.U.C. i Grubson nagrywają płytę z amerykańskimi raperami w ramach międzynarodowego Big Bandu Rebel Babel Ensemble. Premiera singla i teledysku 18 września 2019 na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. W utworze pojawi się ZION I, który tworzył m.in. z Linkin Park, Matisyahu i Guru oraz jeden z najlepszych drumline NBA na świecie – The Blue Devils.

Nowy singiel “Freedom” to polsko-amerykańska produkcja zrealizowana przez kilkudziesięciu artystów z dwóch kontynentów w ramach międzynarodowego Big Bandu – Rebel Babel Ensemble, stworzonego przez Łukasza L.U.C. Rostkowskiego w kooperacji z artystami z innych krajów. “Freedom” otwiera pracę nad nowym albumem, który będzie spotkaniem europejskiej i amerykańskiej kultury brassu, reggae, jazzu, rapu i poetyki. Zion I to projekt BABA ZUMBI – znakomitego kalifornijskiego rapera, który nagrywał m.in. z Linkin Park, Matisyahu i Guru. Oprócz polskich i amerykańskich muzyków brassowych w projekcie wziął udział jeden z najlepszych drumline na świecie The Blue Devils – grywający m.in. na meczach NBA Golden State Warriors. Osią teledysku jest polski żaglowiec Dar Młodzieży, który w marcu 2019 roku powrócił do Gdyni z rejsu dookoła świata w ramach obchodów 100-lecia niepodległości Polski.

Na nowym albumie DIALOG 3 artyści z rożnych krajów, ukazując piękno lokalnych języków, w artystycznej formie omawiać́ będą̨ współczesne problemy świata, konflikty, wyzwania moralne, religijne i technologiczne oraz niepokojący problem stężenia CO2 w atmosferze.

Premiera albumu Dialog 3 planowana jest na 2020 rok.

 

Zanim album ukaże się na rynku filmowa sekcja Rebel Babel Film Orchestra wyrusza w październiku 2019 w trasę po USA. Utwory wybitnych polskich kompozytorów z Hollywood – Komeda, Wars, Kaper, Kaczmarek w aranżacjach polskich artystów (Herdzin, Kołodziejczyk, Obara, L.U.C.) wykonają amerykańskie orkiestry pod batutą Łukasza L.U.C. Rostkowskiego.

Rebel Babel Film Orchestra USA TOUR

04.10 New Britain – New Britain High School

05.10 New York – Melrose Ballroom

12.10 Austin – Austin Independent School District ( AVAFest )

16.10 Los Angeles – Live House

Tomasz Kot, Arek Jakubik, Karolina Czarnecka, Wojciech Mecwaldowski i Bovska w najnowszym teledysku L.U.C. z filmowo-poetyckiej płyty Good L.U.C.K.
 

L.U.C. feat. Bovska / Tomasz Kot / Cezi Studniak / ES.CE – Lucki Film

 
Link do płyty w sklepach cyfrowychhttps://agoramuzyka.ffm.to/goodluck

Polska czołówka aktorska zagrała minimalne i absurdalne scenki nawiązując do nudnej i szarej codzienności teatrzyku życia – wprowadzając w surrealny klimat sarkastycznego albumu Good L.U.C.K. wydanego w 2018 roku.

Teledysk złożony został z fragmentów etiud wyświetlanych na koncertach multimedialnego projektu solowego Łukasza L.U.C. Rostkowskiego.

Powodzenia w reżyserowaniu Waszych życiowych filmów. Oby było w nich więcej akcji niż w naszym teledysku – mówi z przymrużeniem oka L.U.C. – Grajcie całym sercem i pamiętajcie, że nigdy nie wiadomo kiedy każą nam zejść z planu – dodaje artysta na swoim instagramie L.U.Cbook.

 

Na płycie pojawiają się także tacy goście jak Katarzyna Figura, Sarsa i Gutek. Utwory z płyty Good L.U.C.K pojawiają się na koncertach L.U.C. z Rebel Babel Ensemble.

(pras.)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.