V jubileuszowa edycja Konferencji THE BEST OF PEI

Podziel się:

W sobotę 16 marca 2019 na PGE Narodowym w Warszawie odbędzie się kolejna edycja Konferencji PEI – największej konferencji edukacyjnej fitness w Europie.

 

Każdego roku wydarzenie gromadzi fanów tej branży oraz trenerów personalnych, którzy pragną zdobywać wiedzę od branżowych specjalistów. Cztery poprzednie edycje okazały się wielkim sukcesem, docenionym nie tylko przez samych Uczestników, ale także Wystawców i międzynarodowe gwiazdy fitness (Michelle Lewin, Simeon Panda, Paige Hathaway, Erko Jun czy Lazar Angelov).

 

 

THE BEST OF PEI – czyli piąta edycja nastawiona na edukację przez duże E!

 

Piąta edycja została ułożona wedle opinii i życzeń uczestników poprzednich konferencji – przyszłoroczni prelegenci to prawdziwe crème de la crème branży fitness, a przede wszystkim znani i doświadczeni specjaliści, m.in.:

Radosław Słodkiewicz, Tadeusz Sowiński, Jakub Mauricz, Iwona Wierzbickia, Paweł Głuchowski, Norbert Tymczak „Fenix” i wielu innych.

 

Wydarzeniem, które na stałe wpisało się w agendę PEI jest Ogólnopolski Zjazd Trenerów Personalnych – specjalny panel przeznaczony dla trenerów personalnych, mający na celu podnoszenie ich kwalifikacji, ale także ułatwienie pozyskiwania lub utrzymywania klientów. Wśród prelegentów m.in. Katarzyna Figuła – mentorka trenerów personalnych w Polsce; Franciszek Georgiew – założyciel agencji marketingowej Social Tigers i ekspert social media; Krzysztof Pakulec – szkoleniowiec z zakresu zarządzania klubem fitness, sprzedaży, i obsługi klienta oraz po raz pierwszy Edyta Litwiniuk – redaktor naczelna magazynu SHAPE, wielokrotna medalistka mistrzostw Polski w lekkiej atletyce i była zawodniczka kadry narodowej oraz Agnieszka Świtalska-Nawrocka  – sędzia klasy IFBB i trener personalny.

W tym roku udział w tym panelu jest dodatkowo certyfikowany przez Polski Związek Kulturystyki Fitness i Trójboju Siłowego, dzięki wyczekiwanej prelekcji samego Prezesa Związku – Pawła Filleborna.

 

Pełna agenda dostępna na stronie organizatora – robi naprawdę imponujące wrażenie. → https://www.konferencjapei.pl/program?utm_source=BFpei&utm_medium=cpc&utm_campaign=BFpei

 

Program Konferencji to także możliwość udziału w certyfikowanych kursach – podczas edycji 2019 organizatorzy położyli nacisk na dwie z najbardziej rozwijających się dziedzin związanych ze światem fitnessu – stretching oraz fizjoterapię.

 

Udział w PEI to także możliwość zapoznania się z ofertą wystawców – którzy cenią sobie prestiżowe towarzystwo specjalistów branży oraz bezpośrednie dotarcie do ponad 1200 osób zafascynowanych branżą fitness a przede wszystkim osób aktywnych fizycznie.

 

Piąta edycja zaskakuje także zupełnymi nowościami:

Strefą Fitness Speed Dating – która daje możliwość przeprowadzenia rekrutacji dla trenerów personalnych i fizjoterapeutów. Wśród potencjalnych pracodawców znajdą się managerowie klubów fitness, ośrodków spa&wellness, gabinetów dietetycznych, gabinetów fizjoterapeutycznych,

czy działy kadr sportowych uczelni wyższych.

 

Konkurs na Trenera Personalnego by PEI – którego rozstrzygnięcie nastąpi w dniu wydarzenia. Przyjmowanie zgłoszeń trwa do 31 grudnia poprzez stronę www.konferencjapei.pl/konkurs-trener-roku. Zwycięzca otrzyma Statuetkę Trener Roku by PEI, dyplom, wywiad i artykuł na portalu BranzaFitness.com oraz paczkę nagród rzeczowych ufundowanych przez Partnerów Konkursu.

 

Podczas PEI pojawią się również Goście Specjalni – to osoby, które dzielą się swoją Pasją, Edukują innych i są Inspiracją do działania. Wśród nich są trenerzy personalni, zawodnicy, motywatorzy i miłośnicy sportu. Wielu z nich to uczestnicy poprzednich edycji, którzy rozwijają się razem z każdą edycją. Wszystkich Gości możecie poznać bliżej na https://konferencjapei.pl/goscie-specjalni

 

 

 

Podsumowując – V edycja będzie naprawdę wyjątkowa i niezwykle bogata w wiedzę oraz idoli fitnessu – prawdziwych ekspertów branży, z którymi będzie można nawiązać bezpośrednią relację. PEI to nie tylko Konferencja, to prawdziwe Święto Branży Fitness, którego nie można przegapić.

(org.)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.