VI edycja IT Future Expo – TARGI IT & NOWYCH TECHNOLOGII DLA BIZNESU

Podziel się:
T Future Expo to VI edycja dorocznego spotkania elity polskiego IT, w całości poświęconego technologiom dla biznesu. To miejsce tworzenia się silnych relacji biznesowych. 16h merytoryki oraz wystąpienia najlepszych speakerów, pozwolą wyjść z głową pełną pomysłów i gotowych rozwiązań.
Jeśli chcesz:
– dowiedzieć się co napędza branżę ?
– poznać aktualne trendy w rozwoju technologii dla przedsiębiorstw
 -wymienić doświadczenia i najlepsze praktyki oraz nawiązać istotne partnerstw
To wydarzenie jest dla Ciebie! Zainspiruj się targami z udziałem liderów rynku, które pozwolą również  dokładnie przyjrzeć się obowiązującym trendom i nadchodzącym wyzwaniom dla biznesu, w obliczu dynamicznie pędzącej cyfryzacji. Spotkaniu towarzyszyć będzie również gala rozdania nagród IT Future Award – wyróżniająca najlepsze rozwiązania i usługi IT w Polsce, wybrane przez internautów oraz czołowych CIO. Jeszcze do 20 sierpnia 2018, przyjmowane są zgłoszenia do konkursu www.liderzyit.pl.
Organizatorzy przygotowali kolejne nowości i atrakcje. Oprócz sztandarowego wydarzenia towarzyszącego – IT Future Congress, w trakcie którego eksperci poruszą najważniejsze aspekty rozwoju branży. Będzie można odwiedzić specjalistyczne strefy tematyczne i bezpłatnie zasięgnąć porad specjalistów w zakresie newralgicznych zagadnień, wpływających na funkcjonowanie firmy.

Podczas tej edycji po raz pierwszy odbędzie się także debata z udziałem Ministerstwa Cyfryzacji oraz Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju, której głównym celem jest poszerzenie sieci komunikacji pomiędzy twórcami technologii, a decydentami, w zakresie kształtowania polityki cyfryzacji na poziomie lokalnym i transnarodowym. Tematem rozważań będzie odpowiedź na pytanie „Co zrobić, aby Polska dołączyła do grona najbardziej cyfrowych państw na świecie? Udział w debacie weźmie m.in. Karol Okoński – Podsekretarz Stanu – Ministerstwo Cyfryzacji, Piotr Czarnecki – Prezes Zarządu Raiffeisen Polbank, Jacek Niewęgłowski – Członek Zarządu – Play, Janusz Moroz – Członek Zarządu – Innogy Polska , a także przedstawiciele Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji, którzy przekażą swoje pomysły w sprawie zakwalifikowania Polski do grona najbardziej cyfrowych państw na świecie.

Zapraszamy również do odwiedzenia stref specjalnych =>IT Law Point, 3D & VR, IT Consulting Point oraz punktu porad w zakresie Dotacji UE na IT jeśli;
– Nurtują Cię najnowsze regulacje Unii Europejskiej dotyczące ochrony danych osobowych?

– Chcesz wiedzieć jak zabezpieczyć firmę przed wyciekaniem istotnych informacji na zewnątrz?

– Od dawna masz w planach przeprowadzenie analizy polityki bezpieczeństwa organizacji?

– Zastanawiasz się na rozwiązaniem, które efektywnie zoptymalizuje pracę firmy?

– A może chcesz dowiedzieć się o najnowszych programach dotacji z Unii Europejskiej w zakresie dofinansowań na wdrażanie rozwiązań informatycznych?

dofinansowań na wdrażanie rozwiązań informatycznych?

Z nowości, warto też wspomnieć o strefie dronów, która po raz kolejny znajdzie się w programie tematycznym targów. W strefie tej będzie można dowiedzieć się o możliwościach wykorzystania tych bezzałogowych statków powietrznych w biznesie. Kluczowi gracze zademonstrują funkcje najnowszych urządzeń oraz przeprowadzą loty pokazowe, co będzie niewątpliwą atrakcją dla Zwiedzających. Gościem Specjalnym targów będzie Przemysław Pająk, redaktor naczelny Spider’s Web, który poprowadzi inspirujące wystąpienie o tym co wie o nas Facebook i Google i czy to już początek końca prywatności na świecie. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zarejestruj się bezpłatnie na wydarzenie już dziś: http://itfuture.pl/#REJESTRACJA Ilość darmowych miejsc ograniczona.

Podczas równolegle odbywającego się IT FUTURE CONGRESS wysłuchamy wystąpień ekspertów branżowych wysłuchamy wystąpień ekspertów branżowych  oraz liderów rynku, z którymi podzielimy wiedzę nt. obecnych wyzwań branży IT. Wśród prelegentów m.in.: Krzysztof Wykręt – CIO w Hochtief Polska, Sebastian Starzyński – Prezes ABR Sesta czy Paweł Wawrzyniak – IT

Architect w Nordea. Sponsorem Strategicznym wydarzenia jest firma Canon , a pozostałymi partnerami eventu: OneTrust, CA Technologies, Fast IT Solutions, Hewlett Packard Enterprise, VERTIV oraz APC by Schneider Electronics , MWT Polska. Sprawdź kto jeszcze znalazł się w gronie wystawców: http://itfuture.pl/#sponsors i nie zapomnij o konieczności odrębnej rejestracji na kongres: http://itfuture.pl/rejestracja-na-kongres.

Stało się już tradycją, że IT Future Expo towarzyszą informatyczne targi pracy . Również i tym razem w specjalnie wydzielonej strefie, odbędzie się wydarzenie – IT CAREER SUMMIT ,

 wraz z równolegle trwającą konferencją – TWOJA KARIERA W I.

Wydarzenie jest bezpłatne jednak ma charakter branżowy. Do udziału zapraszamy zatem wszystkich  reprezentantów firm oraz instytucji.

Zakres tematyczny targów:
– Systemy korporacyjne
– Infrastruktura i Data Center
-Wirtualizacja

– Bezpieczenstwo IT

– Cloud Computing

–  Big Data oraz BI

– IOT

– BPA

– AI

-Technologie mobilne

– E-commerce
– Strefy specjalne (drony, strefa 3D, strefa kariery)
– Usługi IT (outsourcing, szkolenia, consulting)
– Technologie sprzętowe

– Teleinformatyka

– Rozwiązania branżowe (dla logistyki, dla edukacji, dla bankowości, dla medycyny).

Strona Wydarzenia:http://itfuture.pl/

Data:  20.09.2018
Lokalizacja:  Stadion PGE Narodowy w Warszawie

Udział w targach jest  bezpłatny , wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny.

Kontakt z organizatorem:  Pure Expo
www.pureexpo.pl
e-mail: kontakt@pureexpo.
mart.(org.)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.