Wisła Kraków zagra towarzyski mecz z SSC Napoli !

Podziel się:

fot.Łukasz Nowak/iln24.pl 

Wisła Kraków z okazji jubileusza 115-lecia Białej Gwiazdy rozegra mecz towarzyski z SSC Napoli.Pod Wawel zawita zespół dwukrotnego mistrza Włoch – SSC Napoli z Piotrem Zielińskim na czele. Mecz zostanie rozegrany 4 sierpnia o godzinie 18.00 na stadionie im.Henryka Reymana.

Z  okazji 115-lecia Wisła Kraków pierwotnie miała zagrać z Borussią Dortmund , lecz osmiokrotny Mistrz Niemiec ze względu na mecze w Bundeslidze oraz Pucharze Niemiec nie mógł przyjechać do Krakowa.

Nowy sparingowy rywal Wisły SSC Napoli ma stawić sie w Krakowie w najmocniejszym skladzie, druzyna w której występuje nasz reprezentant Piotr Zieliński zakończyła ostatnie rozgrywki Serie A na piatym miejscu, druzyna dwukrotnie sięgnęłą po Mistrzostwo Włoch.

Jak informuje klub w pierwszej kolejności wejściówki na mecz z włoską ekipą zakupić mogą członkowie Socios Wisła Kraków, a także posiadacze karnetów na sezon 2021/2022, którzy dodatkowo objęci są 50-procentową zniżką (zniżka obowiązuje również w sprzedaży otwartej aż do wyczerpania miejsc). Sprzedaż zamknięta trwać będzie do poniedziałku 26 lipca do godziny 19.00, od którego to momentu możliwość zakupu biletów będą mieli także pozostali sympatycy Białej Gwiazdy. Członkowie Socios oraz karnetowicze mogą zalogować się do systemu przy uzyciu numeru swojej karty kibica i numeru PESEL.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.