Wizzair. Dwie nowe trasy z Katowic i Gdańska już od czerwca

Podziel się:

fot.Pixabay

Wizzair  ogłosiła dziś dwie nowe trasy, które zostaną dodane do już rozległej polskiej sieci linii lotniczych. Nowe trasy połączy Katowice z Palma de Mallorca w Hiszpanii i Gdańsk ze Skellefteå w Szwecji. Obie trasy ruszą od czerwca.

Wegierski przewoźnik rozwija swoją siatkę połączeń w Polsce, połączenie z Katowic na Majorkę ułatwi bespośrednie połączenie tego często wybieranego kierunku przez Polaków.

Wizzair nowe połączenie na Majorkę oraz Skellefteå

Skellefteå to miasto położone przy południowym wejściu do szwedzkiej Laponii, jest idealnym miejscem do wypoczynku, cieszenia się zimowym słońcem z radością i doświadczania nowych działań. Z 1500 jezior i 400-kilometrowym wybrzeżem jest wiele do przeżycia. Niezależnie od tego, czy tęsknisz za tętnem miasta, przytulnymi zajęciami rodzinnymi, czy wspaniałymi wrażeniami natury, Skellefteå ma coś dla Ciebie.

Palma de Mallorca , stolica Balearów, jest świetną bramą do odkrywania wyspy Mallorca. Miasto ma idealny klimat dzięki swojej lokalizacji. Tętniąca życiem i kosmopolityczna Palma de Mallorca, która jest znana i ceniona jako europejski punkt odniesienia dla turystyki plażowej, jest również idealnym miejscem na wypad do miasta. Palma ma szeroki wybór opcji kulturalnych, gastronomicznych, sportowych i rekreacyjnych. Jego wspaniałe plaże sprawiły, że Palma de Mallorca jest jednym z najbardziej znanych i lubianych miejsc na świecie.

NOWE TRASY WIZZ AIR Z POLSKI

Trasa Dni Zaczyna się Taryfy od **
Gdańsk- Skellefteå Czwartki, niedziele 4 czerwca 2020 r 19,99 EUR / 209 SEK / 89 PLN
Katowice – Palma de Mallorca Środy, niedziele 3 czerwca 2020 r 39,99 EUR / 169 PLN

(pras.)

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *