Znamy kolejnego artystę juwenaliów UEK 2024

Podziel się:

Zdjęcie ilustracyjne, mat.pras.

Kraków: Miłosz Stępień, znany jako “Ostochodzi”, wystąpi na tegorocznych juwenaliach Uniwersytetu Ekonomicznego. O jego udziale w wydarzeniu poinformowali organizatorzy. Dołączy on do braci Macieja i Pawła Kacperczyków oraz Mateusza Zawistowskiego,znanego jako “Żabson”.

Kim jest “Otso”?

Otsochodzi to jeden z najciekawszych polskich raperów młodego pokolenia, ceniony zarówno przez fachowców, jak i publiczność. Tego drugiego dowodzą wielomilionowe liczby odsłuchów jego kawałków na YouTube oraz dwie platynowe płyty (“Nowy Kolor” i “Tarcho Terror”) i dwa diamentowe single („Nie, nie” i „Nowy Kolor”). Otso jest również członkiem supergrupy OIO, którą tworzy wspólnie z Young Igim i OKIM.

Line-up Juwenaliów UEK 2024

Na scenie Koncertu Głównego Juwenaliów UEK będziemy mieli okazję zobaczyć nie tylko Otsochodzi, braci Kacperczyk i Żabsona, ale także kolejne gwiazdy z polskiej i zagranicznej sceny muzycznej! Organizatorzy obiecują, że to dopiero początek, więc możemy spodziewać się jeszcze więcej niespodzianek i niezapomnianych występów.

Juwenalia UEK zapewniają nie tylko świetną rozrywkę muzyczną, ale także różnorodne wydarzenia i atrakcje dla studentów. Od wydarzeń związanych z modą, sportem i e-sportem, po kino plenerowe, stand-up i koncert muzyki rockowej! To doskonała okazja do spędzenia czasu razem.

Bilety i informacje

Bilety na Juwenalia UEK oraz więcej szczegółów na temat wydarzeń można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej www.juwenaliauek.pl oraz w klubie studenckim zaUEK na terenie Kampusu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

(mat.pras.)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.