Chciał sprawić synowi przyjemność.. 9- latek woził samochodem po mieście tatę i siostrę

Podziel się:

fot.Policja

Stołeczni policjanci zatrzymali samochód który nie stosował  się do zakazu ruchu.Jakież było ich zdziwienie, kiedy kierowcą okazał się 9-letni chłopiec, który woził swojego tatę i siostrę. Ojciec chłopca tłumaczył, że chciał sprawić synowi i córce przyjemność-poinformowała nadkomisarz Joanna Węgrzyniak ze stołecznej policji.

Do całego zdarzenia doszło w poniedziałek wielkanocny w okolicy Stadionu Narodowego w Warszawie. Policjanci prewencji wspólnie z dzielnicowym i żandarmem wojskowym przeprowadzili nietypową interwencję. Kiedy znaleźli się obok Stadionu Narodowego zauważyli, że kierowca skody porusza się w miejscu, gdzie obowiązuje zakaz ruchu w obu kierunkach. Policjanci zatrzymali samochód do kontroli.

Jakież było dziwienie mundurowych kiedy za kierownicą siedział 9-letni chłopiec, to on prowadził samochód. Na siedzeniu obok pasażerem był jego ojciec, a z tyłu siedziała rok starsza siostra. 45-letni ojciec dzieci i właściciel samochodu tłumaczyłł mundurowym, że chciał tylko sprawić dzieciom jakąś przyjemność,  postanowił uatrakcyjnić wspólnie spędzane święta.

45-latek otrzymał mandat karny, a rodzeństwo trafiło od opiekę matki.

(KSP)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.