Agata Biernat w „Ninja Warrior Polska” czy pomoże jej szczęcie w miłosci, aby zgarnąć główną nagrodę?

Podziel się:

fot.Krystian Szczesny

O tym, że ma szczęście w miłości, dowiedzieliśmy się kilka tygodni temu z mediów społecznościowych. A czy na tyle samo szczęścia będzie mogła liczyć w przypadku udziału w „Ninja Warrior Polska”? Agata Biernat zasiliła nieliczne kobiecie grono, które występuje w show Polsatu. Zobaczymy ją w 2. odcinku, emitowanym 8 września o godz. 20:05.

 Piękna, wysportowana i zakochana – czy to przepis na wygraną w „Ninja Warrior Polska” Agaty Biernat, tancerki, modelki i Miss Polonia 2017? Już jutro się o tym przekonamy! Agata, która uwielbia wszelkie aktywności fizyczne, postanowiła spróbować swoich sił w show Polsatu „Ninja Warrior Polska”. – Sport od zawsze był w moim życiu. Obecnie dzięki niemu zarabiam i utrzymuję się. Jak tylko pojawia się okazja, aby siebie sprawdzić pod kątem sprawności fizycznej, zgłaszam się pierwsza! Nawet jeśli nie do końca wiem, na co się piszę – mówi tancerka.

– W dzieciństwie wszystkie drzewa i płoty były moje – wspomina ze śmiechem. Co widać po moich nogach i bliznach, które pozostały mi jako pamiątka. Myślę, że właśnie tak wglądają nogi szczęśliwego dziecka. Czy to jednak pomoże mi, aby wspiąć się na ostatnią przeszkodę toru eliminacyjnego – wysoką ścianę? Obawiam się, że nie. To jest przeszkoda, której boję się najbardziej.

(polsat)

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.