„Kabaret na Dobry Wieczór. Paranienormalni Show” Katarzyna Zielińska spełnia swoje marzenia!

Podziel się:

fot.Polsat

Już 09 września o godzinie 21:10 kolejny odcinek „Kabaret na Dobry Wieczór. Paranienormalni Show”! Tym razem w roli gościa specjalnego wystąpi aktorka Katarzyna Zielińska!

Czy wiedzieliście, że Kasia miała dwa marzenia? Pierwsze to wystąpić na scenie z kabaretem Paranienormalni, a drugie to zaśpiewać jako Diva na festiwalu w San Remo! Czy udało jej się te marzenia spełnić, zobaczymy już w najbliższą środę o 21:10 w Polsacie.

Co więcej nas czeka w drugim odcinku Paranienormalni Show? Zabawny skecz o samotnym ojcu, który na rodzinnej kolacji pozna chłopaka swojej córki. Jego profesja będzie zostawiała wiele do życzenia…dlatego koniecznie sprawdźcie jak zakończy się to spotkanie! Na scenie zobaczymy dwóch stand-uperów, Bartosz Gajda (ojciec) i Grzegorz Dolniak (chłopak) oraz nasz gość specjalny Katarzyna Zielińska (córka). Ten team to gwarancja bólu brzucha…oczywiście ze śmiechu!

Jednak to nie koniec atrakcji! O dobry humor widzów zadbają komicy z Kabaretu Jurki, którzy w skeczu
o organizacji wesela pokażą jak trudne to może być wyzwanie! Szczególnie kiedy musisz zadowolić mamę przyszłego pana młodego…

Na scenie pojawi się także znany i lubiany, Łukasz Rybarski, który porwie publiczność do śmiechu swoim ostrym żartem!

(polsat)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.