Piękni i bezrobotni: Robert Górski i Mikołaj Cieślak mają ogromny kredyt do spłacenia!

Podziel się:

fot. Polsat/Aleksandra Mecwaldowska

Już tylko kilka dni dzieli nas od premiery „Pięknych i bezrobotnych”! Przed nami doskonałe komediowe wieczory w towarzystwie Roberta Górskiego, Mikołaja Cieślaka, Wojciecha Kalarusa i Anny Karczmarczyk oraz ogromna dawka słodko – gorzkiego humoru pełnego doskonałych odniesień do otaczającej nas rzeczywistości!

Nowy serial komediowy „Piękni i bezrobotni” startuje już w sobotę 6 marca o godzinie 21:05 na antenie Polsatu. Czeka nas podwójna porcja śmiechu, bo aż 2 odcinki! A gwarancją dobrej zabawy są: mistrzowski duet polskiej sceny rozrywkowej – Robert Górski i Mikołaj Cieślak, nieoczekiwane zwroty akcji oraz błyskotliwe i pełne dowcipu dialogi! Już dzisiaj zobaczcie aż dwa przedpremierowe fragmenty z „Pięknych i bezrobotnych”!

Bracia przyrodni Gwidon (Mikołaj Cieślak) i Romek (Robert Górski) dowiadują się, że ich kredyt, który zaciągnęli w dobrej wierze, jest teraz 10 razy większy. Zostali oszukani przez swojego przyjaciela z dzieciństwa, obecnie bankiera Wiśniewskiego (Wojciech Kalarus). Gwidon próbuje rozwiązać tę sprawę oficjalnie – przez państwo. Romek za to nie wierzy w pomoc z zewnątrz i postanawia wziąć sprawę we własne ręce. Wyczerpawszy wszystkie opcje decydują się pracować na czarno.

(polsat)

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *