Piękni i bezrobotni: Robert Górski i Mikołaj Cieślak mają ogromny kredyt do spłacenia!

Podziel się:

fot. Polsat/Aleksandra Mecwaldowska

Już tylko kilka dni dzieli nas od premiery „Pięknych i bezrobotnych”! Przed nami doskonałe komediowe wieczory w towarzystwie Roberta Górskiego, Mikołaja Cieślaka, Wojciecha Kalarusa i Anny Karczmarczyk oraz ogromna dawka słodko – gorzkiego humoru pełnego doskonałych odniesień do otaczającej nas rzeczywistości!

Nowy serial komediowy „Piękni i bezrobotni” startuje już w sobotę 6 marca o godzinie 21:05 na antenie Polsatu. Czeka nas podwójna porcja śmiechu, bo aż 2 odcinki! A gwarancją dobrej zabawy są: mistrzowski duet polskiej sceny rozrywkowej – Robert Górski i Mikołaj Cieślak, nieoczekiwane zwroty akcji oraz błyskotliwe i pełne dowcipu dialogi! Już dzisiaj zobaczcie aż dwa przedpremierowe fragmenty z „Pięknych i bezrobotnych”!

Bracia przyrodni Gwidon (Mikołaj Cieślak) i Romek (Robert Górski) dowiadują się, że ich kredyt, który zaciągnęli w dobrej wierze, jest teraz 10 razy większy. Zostali oszukani przez swojego przyjaciela z dzieciństwa, obecnie bankiera Wiśniewskiego (Wojciech Kalarus). Gwidon próbuje rozwiązać tę sprawę oficjalnie – przez państwo. Romek za to nie wierzy w pomoc z zewnątrz i postanawia wziąć sprawę we własne ręce. Wyczerpawszy wszystkie opcje decydują się pracować na czarno.

(polsat)

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.