DJ Adamus powraca z remixem specjalnie na Dzień Kobiet!

Podziel się:

fot.mat pras

DJ Adamus powraca z remixem kultowego utworu – „Babę Zesłał Bóg”! Nowa wersja piosenki Renaty Przemyk została przygotowana specjalnie z okazji Dnia Kobiet! Artysta zaprezentował także lyric .Singel trafia dziś do polskich radiostacji!

Po kilkuletniej przerwie DJ Adamus powraca z taneczno-swingowym remixem przeboju Renaty Przemyk – „Babę Zesłał Bóg”! To idealna propozycja na hit tegorocznego lata! Nowy projekt: DJ Adamus & Electro Syreny jest nawiązaniem do pierwszej polskiej wytwórni – Syrena Electro!   

DJ Adamus to producent muzyczny, remixer, kompozytor i dziennikarz. Działalność muzyczną, jako producent i DJ rozpoczął w 1996 roku, a już 4 lata później aktywnie działał na polskiej scenie klubowej. Jako kompozytor i współkompozytor rozpoczynał pracę nad krążkami: 3K – Enedue”Warszawa – Ścieżką Dźwiękowa” czy Vinyl Deser”! Współprodukował ponad 50 różnych płyt z pogranicza hip-hopu, muzyki klubowej i popu.

 DJ Adamus remix „Babę Zesłał Bóg”

Występował z DJ’ami światowej klasy, takimi jak: Carl CoxTimo MaasArtful DodgerEddie AamadorChus & Ceballos czy Sasha! Produkował remixy dla uznanych polskich zespołów: MannamMyslovitzKasaFutroContraPaprika CorpsWszystkie Wschody Słońca.

Współpracował także z czołowym polskim jazzmanem – Michałem Urbaniakiem oraz znanymi wokalistkami.np.: Adą SzulcAgnieszką Włodarczyk czy Sabiną Jeszką! Pracował również nad popularnym przebojem Wet Fingers pt. Hi Fi Superstar” i brał udział w tworzeniu ścieżki dźwiękowej do filmu „Sala Samobójców”, którego premiera okazała się ogromnym sukcesem! 

Współkomponował muzykę do wielu spektakli teatralnych i filmów, takich jak Mc Mayak” we wrocławskim teatrze K2, czy offowy film Arche”. Wraz z Januszem Stokłosą współtworzył utwory do musicalu Romeo i Julia” w reżyserii Janusza Józefowicza. Artysta miał także przyjemność zajmować się oprawą muzyczną popularnej gali Nagród Muzycznych „Fryderyk” oraz występować na największym festiwalu muzyki elektronicznej – Sunrise Festival!

Utwór dostępny TUTAJ

Na co dzień, DJ Adamus bierze udział w legendarnym polskim programie pt. „Jaka To Melodia”, gdzie zajmuje się prezentowaniem fragmentów muzycznych i opowiadaniem o aspektach historycznych wybranych kompozycji.

(dreammusic)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.