ZUZA BAUM z nowym singlem nagranym pod wodą – Zapowiedź nadchodzącego albumu “SNY”

Podziel się:

ZUZA BAUM z podwodnym singlem   fot.mat.pras

ZUZA BAUM prezentuje kolejny singiel, powstały we współpracy z duetem producenckim LoftY/ciiicho. River to utwór zapraszający odbiorcę do magicznego świata muzyki, tekstu oraz mantry. Teledysk do “River” nagrany został na dnie jednego z najstarszych, krakowskich basenów oraz w klimatycznych przestrzeniach Ogrodu Botanicznego Uniwersytetu Jagiellońskiego.

ZUZA BAUM to artystka, która nie ogranicza się do jednej roli. Jest wokalistką, tekściarką, flecistką oraz swoją własną producentką, co nadaje jej twórczości unikalny charakter. Jej muzyka to osobisty gatunek oparty na głębokich emocjach i autentyczności. W jej twórczości można odnaleźć wpływy soulu, hip-hopu oraz muzyki popularnej, które we współpracy z LoftY/ciiicho tworzą niepowtarzalne brzmienie.

ZUZA BAUM komentuje: “Kiedy pisałam ten numer, byłam mocno pokłócona z jednym z moich bliskich. Czułam się wściekła, smutna i zupełnie porzucona. Myślałam o tym, że nasze cechy wspólne są tym co nas najmocniej dzieli, zamiast nas zbliżać. Przewrotne, prawda? Postanowiłam to zmienić. Każdy z nas niesie bagaż pełen cech, sposobów bycia i przekonań, który dostaliśmy od naszych rodziców, a który oni dostali też od swoich rodziców i tak aż do epoki kamienia łupanego.

“River” to utwór o tym, że mamy pełną kontrolę nad tym co z tego chcemy przyjąć do naszego życia. Jeśli bagaż nie rezonuje z tym co mamy w sercu, możemy go po prostu zrzucić i odetchnąć z ulgą. Proces oddzielania się od tych programów może być trudny, mroczny ale także piękny i satysfakcjonujący. Ten wielobarwny proces postanowiłam pokazać Wam w teledysku “River”. Wraz z ekipą KraKra Films stworzyliśmy obraz, który może pomóc Wam w interpretacji singla na swoje własne sposoby. Same nagrania teledysku były czasem bardzo trudnym i wymagającym – pierwszy raz pływałam w basenie w ciężkiej, tiulowej sukni, pierwszy raz trzymałam w dłoniach wielkiego, żywego węża i pierwszy raz nurkowałam z butlą.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.