„Ninja Warrior Polska”Słaba płeć, a jednak najsilniejsza? To one skradną „show” w 2. odcinku !

Podziel się:

Katarzyna Baranowska fot.Maciej Piorko

„Słaba płeć, a jednak najsilniejsza!” – śpiewał w latach 30-tych XX wieku Eugeniusz Bodo. Z pewnością nie przypuszczał, że prawie 90 lat później w największym sportowym programie telewizyjnym świata kobiety będą rywalizować na równi z mężczyznami. I to właśnie one skradną „show” w drugim odcinku „Ninja Warrior Polska”, emitowanym 9 marca o godz. 20:05 w Polsacie.

Drugi odcinek hitowego show Polsatu „Ninja Warrior Polska” zostanie opanowany przez… kobiety! Tak silnego kobiecego składu do tej pory w historii polskiej edycji programu jeszcze nie było! Wśród pięknych wojowniczek znajdą się zarówno takie, dla których sport jest sposobem na życie i zarabianie, jak i takie, które sport traktują jako doskonałą odskocznię od codzienności.

Adrenalina na ringu czy w klatce to dla nich za mało. Na torze Ninja Warrior zobaczymy pięściarkę zawodową Ewę Piątkowską, a także zawodniczkę sportów walki i MMA, kick-bokserkę Różę Gumienną.

– Kobieta Ninja to kobieta zdyscyplinowana, pewna siebie i dążąca do osiągnięcia własnych celów – wylicza Róża Gumienna. – Biorę udział w programie, bo chcę się sprawdzić, zweryfikować swoje umiejętności i odkrywać nowe doświadczenia. Jak pierwszy raz zobaczyłam tor, byłam przerażona, ale także mocno zmotywowana – dodaje.

– Zawsze szukałam różnych wyzwań – mówi Ewa Piątkowska. – Trenowałam kilka dyscyplin, m.in. rugby, koszykówkę, boks, a ostatnio MMA. W „Ninja Warrior Polska” podoba mi się to, że stanowi bardzo duże wyzwanie sportowe, bo to naprawdę trudny tor. A jednocześnie panuje tu klimat „na luzie” – podkreśla sportsmenka.

(polsat)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.