Elise LeGrow publikuje swój nowy „Feel Alright”.

Podziel się:

fot.mat.pras 

Czas nigdy nie był bardziej elastyczny niż w tej chwili. Dni są jak tygodnie, dekady jak lata, a streaming sprawia, że ​​wszystko (prawie) jest natychmiast dostępne. Ale ta technologiczna elastyczność jest nie lada wyzwaniem – jak stworzyć ponadczasowe kompozycje, które są nowoczesne i retro zarazem? Amy Winehouse to zrobiła. Adele też. Rihanna wciąż się bawi. Dołącza do nich Elise LeGrow, która nawleka na tę igłę swoją muzyczną nić. – Eksperymenty to pierwszy krok – mówi LeGrow o swoim pomyśle na muzyczną retrospekcją i publikuje swój nowy singel „Feel Alright”.

Nowy utwór Kanadyjki to pełen energii singel, zainspirowany… pewną sobotnią nocą, kiedy Elise rzuciła używki(!). Wraz z przyjaciółmi wybrała się wówczas na lokalny koncert funkowego zespołu Hot Fiyah. Taniec w tłumie pozwolił się jej zatracić i przeżyć coś niezwykłego, coś – jak sama podkreśla – co zmieniło jej życie.

Podnoszący na duchu utwór „Feel Alright” to historia o sile kobiet, ich pozycji we współczesnym świecie. Został stworzony we współpracy z utytułowanymi producentami (m.in. laureaci Grammy Awards): Brianem Westem (m.in. Nelly Furtado, Maroon 5, Bono) oraz Theronem „Neff-U” Feemsterem (m.in. Michael Jackson, Dr. Dre, Eminem, Ne-Yo, Justin Bieber, Sia)

Elise LeGrow to kanadyjska artystka, która o tej pory, wydała debiutancki album – „Playing Chess“. Krążek ukazał się w 2018 roku i spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem publiczności oraz krytyków. Wokalistka zaprezentowała się niczym modernistyczne uosobienie muzycznej fuzji gatunków pochodzących z lat 50-tych i 60-tych! W jej utworach wyraźnie słychać wpływy takich klasyków jak: The Beatles, Ella Fitzgerald czy nawet Britney Spears. Obecnie, artystka pracuje nad nowym albumem, który ukaże się jeszcze w tym roku.

Nowy singel Elise LeGrow „Feel Alright” dostępny TUTAJ
Wideo do “Feel Alright” (Visualizer) – dostępne TUTAJ

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.