Angry Birds On Ice Tournee 2020 już niebawem w Polsce !

Podziel się:

fot.pras

Obejmujące wiele gatunków dzieło, łączące jazdę na łyżwach, akrobatykę, parkour, slack-line, żonglerkę i inne style sztuki, zrobi wrażenie nie tylko na dzieciach, lecz również na ich rodzicach oraz wszystkich miłośnikach klasycznych gier telefonii komórkowej typu Angry Birds.

Widzowie będą mogli podziwiać mistrzostwo artystów odgrywających role wiecznie rozgniewanego Reda, popędliwego Chucka oraz uwielbiającego przypadkowe wybuchy wiercipiętę Bombę. Nie sposób będzie nie zauważyć wspaniałych popisów akrobatycznych prosiąt, od których nikt by czegoś podobnego nie oczekiwał.

Wybierzmy się wraz z ptakami na wyprawę na świętą górę, gdzie przynajmniej na chwilę będą mogły odpocząć od natrętnych prosiąt starających się ukraść im jajka. Jednakże miejsce, które z początku robi wrażenie Ziemi Obiecanej, stanie się terenem walki oraz wielkiej miłości, przyjaźni i na koniec pogodzenia się.

Bilety wstępu na przedstawienia w Łodzi, Warszawie, Gdańsku, Krakowie, Szczecinie, Gliwicach  dostępne w sieci ebilet.pl.

Przedstawienia w Polsce:

22.2. 2020  – Łódź, Atlas Arena

29.2. 2020 – Warszawa, Torwar

4.3. 2020 – Gdańsk – Sopot, Ergo Arena

7.3. 2020 – Kraków, Tauron Arena

11.3. 2020 – Szczecin, Netto Arena

14.3. 2020 – Gliwice, Arena Gliwice

(org.)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.