Apel Roberta Lewandowskiego do kibiców. Zostańcie w domach

Podziel się:

fot.Łukasz Nowak iln24.pl

Kapitan reprezentacji Polski  i jeden z najlepszych strzelców Bundesligi Robert Lewandowski, zaapelował do wszystkich, a w szczególności do młodych kibiców aby pozostali w domach.

Zarażonych koronoawirusem w Polsce i Europie przybywa, rozgrywki sportowe odbywają się bez publiczności  są przekładane lub odwoływane.

Swój apel Roberta Lewandowski skierował w szczególności do młodych kibiców, w związku  z zamknięciem szkół w Polsce na okres dwóch tygodni.

,,Moi drodzy, przez ostatnie dni docierają do nas różne informacje, także prośby byśmy zostali w domach,,- napisał Robert Lewandowski.

Dotyczy to każdego z nas. Proszę wszystkich naszych kibiców i fanów: Szanujmy zalecenia jakie wszyscy dostajemy, bądźmy odpowiedzialni za siebie i innych. Szczególnie o taką uwagę proszę naszych młodych kibiców. Zamknięte szkoły potraktujcie proszę jako wyraz odpowiedzialności za Wasze bezpieczeństwo i zdrowie. Tym razem nie gromadźmy się na razie w miejscach publicznych, w tym pod stadionami, jeśli nie jest to konieczne. Przyjdzie na to czas. Sport jest bardzo ważny, ale ważniejsze jest Wasze bezpieczeństwo.

Wykorzystajcie proszę najbliższy czas najlepiej i najbezpieczniej jak potraficie. W spokoju i w domach- dodał.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *