Baron o The Voice Kids: To będzie ostra jazda bez trzymanki (WIDEO)

Podziel się:

fot.Jan Bogacz / TVP 

Trzecia edycja muzycznego show z udziałem najmłodszych okazała się rekordowa pod względem chętnych – na precastingi zgłosiło się ich ponad dwa tysiące. Emitowana obecnie odsłona programu ma także najlepszą oglądalność z dotychczasowych oraz najwyższy poziom według trenerów.

Jestem dumny, że tak zdolni ludzie przychodzą do tego programu podnosząc cały czas jego jakość – wyznał na planie Baron z zespołu Afromental. 

W sobotni wieczór na scenie zobaczymy muzyczne Bitwy drużyny Tomsona i Barona. Wśród nich występ Elizy Xerxy, Lizavety Misnikovej i Natalii Wawrzyńczyk. Trio zaśpiewa przebój „Symphony” z repertuaru Clean Bandit i udziałem Zary Larsson. 

To będzie ostra jazda bez trzymanki. Proponuję wszystkim zapiąć pasy – emocjonował się Baron.

 

Totalne rakiety – dodał Tomson.  

Już teraz możecie zobaczyć fragment występu tria, który oceniany jest jako jeden z najlepszych w tym sezonie. Cleo także nie ma wątpliwości, że dziewczynkom przyszło zaśpiewać niezwykle wymagający utwór.

Ogromny szacunek za to, że zmierzyłyście się z tak trudną piosenką – oceniła trenerka. 

Czy to właśnie jedna z uczestniczek tego tria będzie miała szansę powtórzyć sukces Roksany Węgiel i Viki Gabor? Przekonamy się już w najbliższą sobotę o godzinie 20:00 w TVP2. 

Link do wideo – https://we.tl/t-gp3XDhallB

(org.)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *