„Biały Potok” – zwiastun i premiera nowej komedii z Marcinem Dorocińskim

Podziel się:

fot.mat,pras/tvp

Biały Potok nowa komedia pomyłek o problemach dwóch zaprzyjaźnionych małżeństw w roli głownej zobaczymy Michała Dorocińskiego. Kiedy premiera w kinach?

Michał i Ewa prowadzą stateczne życie, podporządkowane pracy i drugiej ciąży. Mieszkający po sąsiedzku Kasia i Bartek borykają się zproblemami finansowymi. Niespodziewanie, podczas kłótni Kasia wyjawia mężowi, że łączy ją coś więcej z Michałem… Przyjaź i imiłość w jednej chwili stają pod znakiem zapytania.

Wzajemne podejrzenia, powiązania finansowe oraz niewinne z pozoru kłamstwa nakręcają spiralę nieporozumień. Emocje sięgają zenitu. Na dodatek w małżeński spór angażują się windykatorzy, policja oraz wścibski sąsiad. Chaos narasta, mnożąc zabawne sytuacje aż do finału, który okaże się szansą na uratowanie obydwu małżeństw. Czy wszyscy z niej skorzystają?

Premiera zwiastuna filmu „Biały Potok” z Marcinem Dorocińskim od 10 grudnia w kinach

Film nawiązuje do inteligentnych komedii Woody’ego Allena, w których istotne są wyraziste postaci, przenikliwe dialogi, a komedia miesza się z dramatem.

Dobromir Dymecki, filmowy Bartek

Co nas ogranicza i dlaczego zdarza nam się krzywdzić bliskich? Czemu osiągając wiele, potrafimy w jednej chwili wszystko zniszczyć? Swoją filmową historię zaczerpnąłem z życia.- Michał Grzybowski, reżyser.

(tvp)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.