Bilety Na Imprezy Sportowe Już W Sprzedaży Na Ryanair.com

Podziel się:

fot.Ryanair

Ryanair, linia lotnicza nr 1 w Polsce, rozszerzyła swoją ofertę o bilety na mecze piłkarskie hiszpańskiej La Liga oraz fruncuskiej Ligue 1.

 

We współpracy z Coras, Ryanair Tickets oferuje bilety na największe atrakcje turystyczne i spektakle teatralne w 19 europejskich krajach. Dziś Ryanar rozszerza swoją ofertę o bilety na największe mecze piłkarskie. Bilety w najlepszych cenach dostępne są na Ryanair Tickets (https://tickets.ryanair.com/).  oraz poprzez stronę Active Trip dopasowując wydarzenia do kierunku wyjazdu.

 

Oferujemy bilety na mecze La Liga takich drużyn jak Atlético Madryt, Espanyol czy Málaga, a także Toulouse FC w ramach francuskiej Ligue 1. Oferta zostanie poszerzona w nadchodzących tygodniach. Klienci mogą kupić bilety na wszystkie wydarzenia w 8 walutach (euro, funty szterlingi, dirham, dolar, korona norweska, korona, duńska korona i złoty i w 10 wersjach językjowych w 10 językach i 8 walutach (euro, funty szterlingi, złoty, dirham, dolar, korona norweska i korona duńska).

 

 

Grag O’Gorman z Ryanaira powiedział:

 “Cieszymy się bardzo, że we współpracy z Coras możemy dodać do naszej oferty Ryanair Tickets jeszcze więcej atrakcji, oferując klientom Ryanair możliwość zakupu biletów na jedne z najlepszych europejskich imprez sportowych. Na Ryanair Tickets dostępne sę już już oferują bilety do wiodących atrakcji turystycznych jak Wieża Eiffla, Koloseum i London Eye, pokazy na West End, w tym Aladdin, Les Misérables czy The Lion King, a nasi klienci mogą korzystać z najlepszych cen logując się na swoje konto “My Ryanair”.

 

Mark McLaughlin, CEO Coras powiedział:  

“Plany podróży coraz częściej zaczynają się od zakupu biletu na wydarzenie, mecz piłkarski lub koncert. Ryanair Tickets oferuje szeroką gamę biletów na różne wydarzenia w całej Europie. Od teraz oferujemy także bilety na mecze La Liga i Ligue 1, oferując klientom Ryanaira możliwość wejścia na najbardziej znane europejskie stadiony najlepszych klubów, a nasza oferta już wkrótce będzie jeszcze bogatsza.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.