Cashback aż so 2000 tyś zwrotu, oraz Wymień Stare na Nowe – dwie promocje Sony ruszają już w maju!

Podziel się:

fot.Pixabay

Wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom miłośników fotografii i filmowania, Sony wraca z dwiema promocjami, cieszącymi się ogromną popularnością, które umożliwią zakup najnowszych produktów foto lub wymianę starego aparatu na nowy.

CASHBACK – odbierz aż do 2000 ZŁ

Kupując najnowsze produkty foto Sony, można odebrać aż do 2000 zł zwrotu. Oprócz topowych bezlusterkowców A7 III oraz A7R III, promocją objęty jest szeroki wybór obiektywów, kamera AX700 oraz inne pełnoklatkowe aparaty z serii A7. Warto zwrócić uwagę na to, że promocja po raz pierwszy obejmuje bestsellerowe modele A7 III i A7R III.

A7R III wyróżnia się pełnoklatkową matrycą o rozdzielczości 42,4 Mp oraz zmodyfikowanym systemem przetwarzania obrazu a także trybem Pixel Shift Multi, umożliwiającym robienie zdjęć w rozdzielczości prawie 170 Mp. Wysoka czułość, doskonała plastyka oraz znakomita jakość obrazu, również w słabym oświetleniu, to cechy charakterystyczne obu aparatów objętych promocją.

Wspomniane produkty są również świetnym rozwiązaniem dla amatorów filmowania. Oba modele mają wgrane najnowsze aktualizacje firmware, dzięki czemu dla fanów tworzenia filmów będzie dostępna usprawniona funkcja real-time tracking oraz nowa jakość trybu Eye AF, który działa również u zwierząt.

Wielbiciele filmowania mogą także skorzystać z promocji na AX700 – niezawodną kamerę o niemal nieograniczonych możliwościach, wyposażoną w system Fast Hybrid AF. Urządzenie jest precyzyjne i czułe, a funkcje autofokusa i śledzenia ostrości sprawiają, że uchwycenie niepowtarzalnych chwil będzie możliwe prawie w każdej sytuacji.

WYMIEŃ STARE NA NOWE

Wiosna i zbliżające się wakacje to dobry czas, by pomyśleć o wymianie starego aparatu na nowszy, bardziej nowoczesny model.

Z promocji Wymień Stare na Nowe mogą skorzystać osoby, które zdecydują się wymienić swoją starą lustrzankę na bezlusterkowaca z najnowocześniejszym systemem, np. A9 lub A6500. W zamian za oddanie dowolnej lustrzanki w sklepie biorącym udział w akcji, klient otrzyma aż do 1500 zł rabatu na zakup flagowego A9 lub do 1000 zł przy zakupie modelu A6500. Promocja obowiązuje w wybranych sklepach specjalistycznych i salonach Sony Center.

Wybrane modele w promocji Wymień Stare na Nowe:

ILCE6500B – do 1000 zł rabatu w akcji wymień stare na nowe

ILCE6500B + SELP18105G – do 1000 zł rabatu w akcji wymień stare na nowe

ILCE9 – do 1500 zł rabatu w akcji wymień stare na nowe

Powyższa promocja trwa od maja do lipca i dotyczy wyłącznie wybranych modeli oraz jest ona realizowana jedynie w autoryzowanych sklepach sieci partnerskiej Sony, których lista umieszczona jest poniżej w kolejności alfabetycznej:

Sklepy biorące udział w promocji CASHBACK:

AB Foto

Aster

Beiks

CEWE Fotojoker

Cyfrowe.pl

Digtal24

E-OKO

Fotoaparaciki

Fotoforma

Foto-Plus

Fotostrada

Media Expert

Media Markt

RobimyTV

RTV Euro AGD

Salony Sony Center i scentre.pl

Sklepy biorące udział w promocji WYMIEŃ STARE NA NOWE:

AB Foto

Aster

Beiks

CEWE Fotojoker

Cyfrowe.pl

Digtal24

E-OKO

Fotoaparaciki

Fotoforma

Foto-Plus

Fotostrada

RobimyTV

Salony Sony Center i scentre.pl

W celu uzyskania odbioru gotówki, należy najpierw upewnić się, że wszelkie kryteria zwrotu zostały spełnione, a następnie zarejestrować zakupiony produkt na www.sony.pl/mysony i w ciągu 28 dni od rejestracji oczekiwać zwrotu pieniędzy z powrotem na konto bankowe.

(pras.)

One thought on “Cashback aż so 2000 tyś zwrotu, oraz Wymień Stare na Nowe – dwie promocje Sony ruszają już w maju!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.