Co za loteria w Biedronce. 50 osób ma szansę wygrać po 500 tyś na zakup mieszkania !

Podziel się:

 fot.mat.pras Biedronka

Od poniedziałku, 7 lutego br., Biedronka startuje z wielką loterią, w której pula nagród wynosi prawie 28 milionów złotych. 50 zwycięzców otrzyma po 500 tysięcy złotych na zakup mieszkania lub domu- poinformowała sieć w komunikacie prasowym.

Sieć przyzna 50 nagród w wysokości 500 tysięcy złotych dla klientów, którzy wydadzą min. 99 zł na zakupy z aktywną, zarejestrowaną kartą Moja Biedronka, wyrażą chęć wzięcia udziału w loterii przed dokonaniem płatności, a numer ich losu zostanie wylosowany. Numer losu drukowany jest na paragonie oraz zapisuje się na karcie Moja Biedronka. Dodatkowo Biedronka opłaci także laureatom podatek od wygranej w loterii. W efekcie pula nagród osiągnie niespotykany pułap prawie 28 milionów złotych.

Co trzeba zrobić by walczyć o atrakcyjne nagrody?

Wygrać może każdy klient, który od 7 lutego do 16 kwietnia br. zrobi zakupy z aktywną kartą Moja Biedronka w jednym ze sklepów sieci za co najmniej 99 złotych-czytamy w komunikacie.

Dziennie na karcie Moja Biedronka można uzbierać maksymalnie 10 losów. Od poniedziałku do niedzieli można zdobywać losy, które biorą udział w losowaniu odbywającym się  co tydzień, we wtorek, z wyjątkiem ostatniego losowania, które odbędzie się w środę.

Kiedy poznamy pierwszych zwycięzców ?

Loteria rozpoczyna się w poniedziałek 7 lutego i potrwa do 16 kwietnia br. Co  tydzień losowanych będzie 5 zwycięzców, którzy zyskają prawo do nagrody w postaci 500 tysięcy złotych z przeznaczeniem na zakup domu lub mieszkania, zarówno z rynku pierwotnego jak i wtórnego.

Szczegółowy regulamin loterii  „WYGRAJ MIESZKANIE z BIEDRONKĄ” znajduje się pod adresem: biedronka.pl/loteria

(mat.pras/Biedronka)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.