„Rafi” nowa piosenka Pawła Domagały promuje nowy serial Polsatu

Podziel się:

Rafi Paweł Domagała fot.You Tube

W serwisie YouTube właśnie pojawił się teledysk do piosenki „Rafi”, promująca serial Polsatu o tym samym tytule. o jedna z moich ulubionych popowych piosenek, które napisałem. Powstawała w czasie wymyślania serialu, ale jest również inspirowana moimi doświadczeniami. Na pomysł „Rafiego” wpadliśmy razem z Zuzanną Grabowską – mówi Paweł Domagała.

Premiera teledysku „Rafi” promującego nowy serial Polsatu

„Rafi” jest utworem z najnowszej płyty Pawła Domagały „Narnia”. Autorem tekstu jest Paweł, muzykę skomponował razem z ukaszem Borowieckim.

Zobacz najnowszy klip: https://youtu.be/RrO_yYDSW9E

Zależało nam, by klip współgrał z atmosferą serialu – magiczną, pełną radości i nadziei. Dlatego też nakręciła go ekipa serialu. Reżyserem jest Wiktor Prokopowicz (drugi reżyser), a za zdjęcia odpowiada Maciej Tarapacz (autor zdjęć). Świetnie nam się współpracowało przy serialu, cała ekipa dała z siebie wszystko, a może nawet więcej. Potraktowali „Rafiego” jak swój własny projekt, za co jesteśmy im z Zuzą bardzo wdzięczni – mówi Paweł Domagała.

Serial „Rafi” – premiera w Polsat Box Go

To komediodramat z elementami metafizyki. Rafał Nowak, dla przyjaciół Rafi, to klasyczny lekkoduch. Pewnego dnia zostaje potrącony przez samochód i tu jego historia mogłaby się zakończyć, gdyby nie Krystyna, wysłanniczka Nieba, która przedstawia mu propozycję nie do odrzucenia.

Czy będzie w stanie naprawić swoje błędy i jednocześnie zmienić życie innych?

Premiera odbędzie się w serwisie streamingowym Polsat Box Go.

W obsadzie między innymi: Zuzanna Grabowska, Anna Cieślak, Paweł Domagała, Paulina Gałązka, Piotr Głowacki, Olaf Lubaszenko, Piotr Rogucki, Tomasz Schuchardt i Danuta Stenka.

Pomysłodawcami serialu są Paweł Domagała i Zuzanna Grabowska, za scenariusz odpowiadają Radosław Figura, Anita Nawrocka i Paweł Trześniowski, a reżyseruje Bartosz Prokopowicz.

Zobacz najnowszy klip:

Serial powstał na zlecenie Telewizji Polsat. Producentem jest TFP.

(źródło:Polsat)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.