Co za szczere wyznania Urszuli Dudziak do Edyty Górniak ! (WIDEO)

Podziel się:

fot. Jan Bogacz / TVP

Królowa polskiego jazzu postanowiła wyjawić, co myśli o divie polskiego popu. Zobaczcie koniecznie nasze wideo. 

Fani programu otwarcie przyznają, że skład trenerski w obecnym „The Voice of Poland” jest jednym z najlepszych w historii polskiej edycji talent show. W komentarzach często przewijają się opinie na temat niezwykłej chemii łączącej Urszulę Dudziak, Edytę Górniak, Michała Szpaka oraz Tomsona i Barona z Afromental. 

Już od pierwszych dni nagrań szczególna więź połączyła Urszulę Dudziak i Edytę Górniak. Miłość do muzyki i Stanów Zjednoczonych jest kanwą wielu historii, które panie opowiadają sobie w przerwach pomiędzy kolejnymi występami uczestników. Dowodem niezwykłej nici porozumienia jest również szczere wyznanie Urszuli na temat Edyty. 

Jesteś osobą niezwykłą. Piękną, wrażliwą, która niesie innym pomoc. Masz piękne, dobre serce… – wyznała poruszona Urszula Dudziak. 

Jestem tylko dzieckiem Boga. To jest jego dzieło. Przekazuję komplementy dalej – skwitowała skromnie Edyta Górniak unosząc dłonie ku niebu. 

Jestem wzruszona twoim podejściem i umiejętnością określenia tego, co jest ważne – dalej komplementowała Urszula. 

Nie umiem przyjmować komplementów ale dziękuję – odpowiedziała zakłopotana Edyta Górniak. 

Urszula Dudziak bardzo żywiołowo zareagowała na te słowa i upomniała koleżankę z trenerskiej loży, co już teraz możecie zobaczyć w naszym wideo. 

Przypominamy, że już dziś o 21:00 w TVP2 zobaczymy kolejne „Przesłuchania w Ciemno”. Wśród uczestników pojawi się m.in. Karolina Matej, wnuczka Grażyny Szapołowskiej. 

(tvp)

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.