Curtis Waters pojawia się wraz z klipem „Better” !

Podziel się:

fot.mat pras 

Curtis Waters powraca dziś z oficjalnym klipem do singla „Better”, który pochodzi z jego debiutanckiego albumu – „Pity Party”! Obrazek został wyreżyserowany przez Logana Fieldsa, a nagrany Los Angeles. Utwór nawiązuje do równowagi mentalnej i umiejętności radzenia sobie z problemami wewnętrznymi. Jest to oda do zdrowia psychicznego!

Artysta opublikował również wideo do innego utworu – „Shoe Laces”. Klip został nagrany i wyreżyserowany wraz z utalentowanym filmowcem z Vancouver – Jovy Bergenem. Obrazek jest ukłonem w stronę animowanej serii bajek pt. Blue’s Clues i ukazuje, dlaczego Curtis jest jednym z najlepiej zapowiadających się muzyków na świecie!

Curtis Waters to artysta młodego pokolenia, pochodzący z Nepalu. Zajmuje się pisaniem tekstów, kompozycją oraz produkcją. Pomimo młodego wieku oraz tego, że jest dopiero u progu swojej muzycznej kariery, już zdobył ogromną popularność! Wszystko za sprawą singla „Stunnin'”, który na samych platformach streamingowych zdobył aż 120 milionów odtworzeń! Curtis jest obecnie najszybciej rozwijającym się artystą na świecie. W 2020 roku wydał swój debiutancki album – „Pity Party”!

(dream music)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.