5 Seconds of Summer ruszają w trasę koncertową. Zagrają również w Polsce

Podziel się:

fot.mat pras

Multi-platynowa grupa 5 Seconds of Summer kolejny raz zaskakuje, serwując swoim fanom nowy utwór „Take My Hand”  utwór poprzedza początek trasy „Take My Hand World Tour”, która rozpocznie się w najbliższą niedzielę 3 kwietnia wyprzedanym koncertem w Dublinie na 3Arena. Piosenka została napisana przez Luke’a Hemmingsa, a wyprodukowana przez Michaela Clifforda i jest drugim utworem z ich ogłoszonego piątego albumu studyjnego, który zostanie wydany niezależnie we współpracy z BMG.

„Take My Hand” to piosenka, z której jako zespół jesteśmy niezwykle dumni. Zawsze z dumą pokazujemy światu to co tworzymy, ale ten utwór jest wyjątkowy. Ten naprawdę wydaje się sercem 5SOS. Chodzi o strach przed zmianą w sobie i przyzwyczajenie się do tego, kim zawsze byłeś. Ta piosenka opowiada o tym, jak w końcu przyjąć ten strach i zaakceptować zmiany, ponieważ są to zmiany na lepsze. Chodzi o to, by uświadomić sobie, jakie masz szczęście i nigdy nie pozwolić odejść osobie, która pomogła ci do tego miejsca dotrzeć. Wydajemy go tuż przed pierwszym koncertem naszej trasy w Dublinie i nie możemy się doczekać, aby zagrać go na żywo” – powiedział Luke Hemmings.

Utwór jest kolejnym wydaniem po przebojowym „COMPLETE MESS“, który nadal wspina się po listach przebojów radiowych. Zespół niedawno pojawił się również w programie Jamesa Cordena „The Late Late Show”, prezentując singel na żywo (zobacz występ tutaj). Piosenka spotkała się z szerokim uznaniem krytyków, a V Magazine okrzyknął ją „epickim, wypełnionym ryczącymi gitarami hymnem”.

Przypominamy: 28 kwietnia 2022 roku 5 Seconds Of Summer zagrają w TAURON Arena w Krakowie! Więcej informacji o koncercie – tutaj.

5 SECONDS OF SUMMER Z ZAPROSZENIEM NA TRASĘ – NOWY UTWÓR „TAKE MY HAND” PREMIEROWO POSŁUCHAJ TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.