Netta publikuje EP-kę „ The Best Of Netta’s Office – Vol. 1″!

Podziel się:

fot.mat pras 

Artystka prezentuje także klip do singla „Supercalifragilisticexpialidocious”. Utwór pochodzi z ekranizacji Mary Poppins! Na nowym mini-albumie znalazły się m.in.: Eiffel 65 – „Blue (Da Ba Dee)”, Aqua – „Barbie Girl” oraz „The Times They Are a-Changin'” Boba Dylana

„Netta’s Office” narodził się z pragnienia kontaktu z fanami. Pomimo wyjątkowo ciężkiego okresu dla artystów, Netta zapragnęła dobrze się bawić, a nagranie nowej EP-ki było doskonałą okazją do wolnej improwizacji i nieograniczonego eksperymentowania! „To otwarte płótno, które nie jest spętane zasadami przemysłu muzycznego. Kiedy pracuję nad Netta’s Office, czuję się najprawdziwszą wersją siebie! To moja dziwna muzyczna wersja podcastu.” – komentuje.

  Tracklista „The Best Of Netta’s Office – Vol. 1″:  

1.      Supercalifragilisticexpialidocious (Julie Andrews / Dick Van Dyke)
2.      Coco Jamboo (Mr. President)
3.      Barbie Girl (Aqua)
4.      Low (Flo Rida)
5.      Blue (Da Ba Dee) (Eiffel 65)
6.      The Times They Are a-Changin’ (Bob Dylan)
„The Best Of Netta’s Office – Vol. 1″ dostępny pod LINKIEM
Netta – izraelska artystka o międzynarodowej sławie, gwiazda muzyki pop oraz zwyciężczyni konkursu Eurowizji 2018. Czarująca, naturalnie charyzmatyczna, z ogromnymi możliwościami wokalnymi, szybko osiągnęła światowy top wśród popowych muzyków w ubiegłym roku. Wokalista i autorka urodzona w Izraelu, odkryła w sobie muzyczną pasję już jako dziecko.
Po ukończeniu szkoły średniej, służyła w izraelskiej marynarce wojennej. Po tym krótkim epizodzie umocniła swoją pozycję na teatralnych i klubowych scenach w kraju. W międzyczasie zaprojektowała unikatowy strój, inspirując się Die Antwoord oraz… Pokemonami. Szansę muzyczną wykorzystała biorąc udział w izraelskiej edycji X Factor, które dało jej przepustkę na eliminacje do ubiegłorocznej Eurowizji.
(dream music)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.