Nie udało Ci się zarejestrować jako wolontariusz 29. Finału? WOŚP ma rozwiązanie!

Podziel się:

Wolontariuszki 28. Finału, fot. Marcin Zieliński

Tegoroczne kwestowanie jest zdecydowanie inne niż w latach ubiegłych. Przede wszystkim należy zadbać o bezpieczeństwo, dlatego dla tych, którzy wyjdą na ulice 31 stycznia, Fundacja WOŚP wspólnie z partnerami przygotowała łatwiejszy proces rekrutacji online, a także procedury COVIDowe, maseczki oraz płyny do dezynfekcji.

Jak zostać wolontariuszem?

Po raz czwarty dzięki portalowi iWolontariusz można się zarejestrować do udziału w kweście. Każdy, kto ma skończone 18 lat może zarejestrować się samodzielnie, rodzice i opiekunowie mogą zgłosić swoje dzieci, a przedsiębiorcy swoją firmę lub organizację dedykowanego 29. Finałowi WOŚP wydarzenia.

Kwestuj online dzięki eSkarbonce!

eSkarbonka to wirtualna puszka, którą może założyć każdy, kto chce wesprzeć cel 29. Finału. Od początku zbiórki udało się już zebrać 412 306 złotych, (w ubiegłym roku w tym czasie na koncie eSkarbonek było nieco ponad 19 tys. złotych). Od startu iwolontariusza, czyli początku grudnia założono już 8 749 eSkarbonek, z czego 720 to puszki sztabowe, 6 590 to skarbonki wolontariuszy 29. Finału, a ponad 220 należy do firm i przedsiębiorstw, pozostałe osoby to 1 214 skarbonek. Najwyższą kwotą, jaką wpłacono do wirtualnych puszek, jest 2 500 złotych.

Zostań wolontariuszem!

(wośp)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.