Sługa Narodu. Czy Marcin Hycnar przypomina Wołodymyra Zełenskiego?

Podziel się:

Sługa Narodu kadr z czołówki filmu fot.mat,pras/Polsat

Polska wersja ukraińskiego serialu „Sługa Narodujuż w sobotę będzie miała premierę na antenie Polsatu. Ukraińska produkcja zapewniła zwycięstwo w wyborach prezydenckich Wołodymyrowi Zełenskiemu. W polskiej wersji główną rolę gra Marcin Hycnar.  Kulisy castingu zdradził w rozmowie z Interią reżyser formatu Okił Khamidov.

„Nie sugerowaliśmy się podobieństwem fizycznym, bardziej tym kto pasuje do roli. Żeby znaleźć aktora do postaci, którą w oryginale grał Wolodymyr Zełenski zrobiliśmy olbrzymi casting, ponad 150 aktorów brało w nim udział. Gwiazdy i mało znani aktorzy. Osobiście zajmowałem się castingiem i przy wyborze sugerowałem się umiejętnościami aktorskimi kandydatów, tym jak dobrze ktoś jest w stanie wczuć się w tę rolę. Najlepiej ze wszystkich  zrobił to Hycnar i dlatego on został wybrany. Dla stacji to był szok. Dlaczego bierzemy mniej znanego aktora? Podobno niektórzy aktorzy, powiedzmy – gwiazdy, którzy odpadli mieli pretensje, że nie dostali tej roli. Myśleli, że dla nich casting to formalność. Ale to nie jest formalność i mogę zapewnić, że Hycnar wygrał uczciwie”, powiedział Khamidov.

Jak sprawdził się w roli, która przyniosła sławę Zełenskiemu zobaczymy już w sobotę.Sługa Narodu. Premiera w sobotę 4 marca o 20.00 w Polsacie.

Muzyczną oprawę serialu stanowi piosenka „Sługa Narodu w wykonaniu Marcina Kindli, który jest również autorem muzyki.

(źródło:Polsat)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.