„Dagmara szuka męża” Dagmara Kaźmierska w nowym show

Podziel się:

Dagmara szuka męża  fot.Polsat

Reality show, w którym Dagmara Kaźmierska poszukuje swojej drugiej połówki. W programie „Dagmara szuka męża” tytułowa bohaterka przemierza Polskę, próbując znaleźć kawalera, który sprosta jej oczekiwaniom. W roli samozwańczych swatów towarzyszy jej dwóch wiernych kompanów: syn Conan oraz niezawodny przyjaciel Jacek. Jedyne w swoim rodzaju trio sprawia, że wyprawa przeradza się w szaloną eskapadę, pełną komicznych perypetii, do których bohaterowie podchodzą z humorem i ogromnym dystansem do siebie.

  „Dagmara szuka męża” to nie tylko randkowe reality show, które bawi, śmieszy i zaskakuje. To także program o miłości, przyjaźni i poszukiwaniu szczęścia, który potrafi wzruszyć i sprowokować do myślenia.  

Czy Dagmara odnajdzie idealnego kandydata?

Czasem, by znaleźć miłość, trzeba zwiedzić cały kraj. Trójka bohaterów pokonuje ponad 10 tysięcy kilometrów, spotykając się z kandydatami z różnych regionów Polski – od Podlasia po wyspę Uznam i Świnoujście. Odwiedzają małe wioski i duże miasta, gospodarstwa rolne, parki miejskie, kopalnie, bazary i lokalne potańcówki.

Swaci prezentują Dagmarze kandydatów w różnym wieku, o rozmaitych temperamentach i profesjach. Jednocześnie pozostają krytyczni wobec potencjalnych partnerów, co prowadzi do zabawnych i nieprzewidywalnych sytuacji. Każdemu z wybranych przez syna i przyjaciela mężczyzn Dagmara daje szansę. Panowie mają pełną swobodę co do wyboru miejsca spotkania i pomysłu na randkę, by mogli zaprezentować się od najlepszej strony.

Przekonamy się, oglądając program „Dagmara szuka męża” w Super Polsat w każdy poniedziałek o godz. 22.00.

(źródło:Polsat)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.