„Dance Dance Dance” 3 Roksana Węgiel i Oliwia Górniak wygrywają program !

Podziel się:

fot.Natasza Młudzik/TVP 

Roksana Węgiel i Oliwia Górniak wygrały 3. edycję „Dance Dance Dance decyzją widzów. Nagroda w wysokości 100 tysięcy złotych trafi do Fundacji Pomocy Dzieciom z Chorobą Nowotworową.

Wielki finał i wielkie emocje tuż po ogłoszeniu wyników uczestniczki nie kryły wzruszenia z powodu wygranej.W trakcie finału trzeciej edycji „Dance Dance Dance” Roksana i Oliwia zaprezentowały choreografię do utworu „4 Minutes” Madonny i Justina Timberlake’a oraz układ do „Intoxicated” Martina Solveig & GTA. Dodatkowo Roksana Węgiel wcieliła się w rolę Michaela Jacksona z kultowego klipu „Thriller” a Oliwia Górniak, zatańczyła do przeboju „Le Freak” amerykańskiej formacji Chic.

rogram był dla nas niesamowitą przygodą, która umożliwiła nam rozwój pod wieloma względami. Jestem ogromnie wdzięczna za tak cudowne doświadczenie. Poznałam super ludzi i zyskałam zdecydowanie większą pewność swoich ruchów. Wspaniale spędziłam ten czas. Wspomnienia związane z tym programem pozostaną na zawsze – wyznała tuż po ogłoszeniu wyników Roksana Węgiel.

Udział w tym programie zdecydowanie był spełnieniem moich marzeń. Nie spodziewałam się, że zajdziemy tak daleko. Cieszę się, że nasza wygrana przyczyni się do pomocy innym. Myślę, że to był najważniejszy cel całej podróży w „Dance Dance Dance”. Bardzo mi miło, że widownia doceniła nasze starania i wsparła nas głosami. To była przygoda mojego życia i chętnie będę sięgała do wspomnień z tego czasu – powiedziała Oliwia Górniak.

(tvp)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.