Co za niespodzianka. Zobaczcie, kto stanął na scenie „The Four”!

Podziel się:

fot.Krystian Szczesny

W nadchodącym odcinku „The Four” wybuchnie gigantyczna euforia za jurorskim stołem! Ku zaskoczeniu wszystkich na scenie pojawi się – według wielu autorytetów polskiej estrady, najlepsza wokalistka w Polsce – Kasia Dereń! Czy jej występ rzuci jurorów na kolana? Czy stoczy muzyczny pojedynek? Możemy zdradzić, że w piątkowy wieczór scena „The Four” zapłonie!

Kasia Dereń ma ogromne doświadczenie sceniczne – od lat śpiewa w chórkach na największych festiwalach muzycznych w Polsce. Na swoim koncie ma współpracę z takimi artystami jak: Edyta Górniak, Justyna Steczkowska, Natalia Kukulska, Andrzej Piaseczny, Kasia Cerekwicka, Ania Szarmach oraz Natalia i Paulina Przybysz. Jej głos znany jest też między innymi z programu „Dancing with the Stars.

Taniec z Gwiazdami”, w którym jako solistka śpiewa w Orkiestrze Tomka Szymusia. Już samo wejście Kasi na arenę „The Four” wywoła ogromny aplauz jurorów i okrzyki radości! A zaskoczony Igor Herbut zapyta Kasię, czy przyszła po krzesła Czwórki czy jurorów… Zobaczcie fragment programu!

Pojawienie się Kasi Dereń wzbudzi przerażenie wśród przedstawicieli Wielkiej Czwórki. Po czyje krzesło przyszła wybitna wokalistka? Magdy Krzemień, Karoliny Leszko, Samiego Harba a może Martina Fitcha? Przekonamy się już w piątek!

„The Four. Bitwa o sławę” w piątek 6 listopada o godzinie 22:00 w Polsacie!

(polsat)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.