To będzie najlepszy duet Bitew „The Voice of Poland”? Trenerzy zaniemówili

Podziel się:

fot.Natasza Młudzik/TVP

Weronika Szymańska i Krystian Ochman zaśpiewali jeden z największych przebojów obecnych czasów czym skradli serca trenerów i widzów. Koniecznie zobaczcie fragment ich występu. 

Przed nami ostatnie muzyczne bitwy jedenastej edycji „The Voice of Poland”. Już w najbliższą sobotę poznamy 28 uczestników, po siedmiu z drużyny każdego trenera, którzy przejdą do ostatniego etapu przed odcinkami na żywo – Nokautu. Jednym z duetów walczących o muzyczną karierę na scenie talent show TVP2 będą Weronika Szymańska i Krystian Ochman z drużyny Michała Szpaka. Uczestnicy zaśpiewają poruszający utwór „Lovely” Billie Eilish.

W naszym wideo możecie zobaczyć fragment występu Weroniki i Krystiana, który jest harmonijnym połączeniem doniosłego głosu młodej kobiety z niezwykłą barwą mężczyzny dumnie stojącego obok. Opinie trenerów na temat utalentowanego duetu nie pozostawiają złudzeń, że jest to jedna z najbardziej zaciętych i emocjonalnych muzycznie walk trwającej obecnie edycji „The Voice of Poland”. 

Było to tak poruszające, że właściwie nie chciałabym psuć i mówić czegoś banalnego. Wasze barwy głosu są obłędne. Pierwszy raz w programie zapomniałam gdzie jestem – powiedziała oczarowana Edyta Górniak.

Wzruszenie na maksa… Gdybym miała płytę z waszym nagraniem leciała by cały czas – powiedziała zauroczona Urszula Dudziak. 

Cios w serce odłącza umysł, co jest darem od was dla nas – powiedział Tomson z zespołu Afromental. 

To był dla mnie pierwszy wykon w jedenastej edycji, który wywołał dreszcze – wyznał tuż po występie duetu Michał Szpak. 

Weronika czy Krystian – kto przejdzie do kolejnego etapu programu? Odpowiedź w najbliższą sobotę o godzinie 21:00 w TVP2. 

(tvp)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.