PUMA prezentuje kolekcję stworzoną specjalnie dla Neymara Jr.

Podziel się:

fot.pras Puma

 Firma PUMA prezentuje najnowsze PUMA KING, a także kolekcję ubrań stworzoną specjalnie dla nowego ambasadora Neymara Jr. informuje w komunikacie producent.

Dobrze znany model PUMA KING Platinum w biało – czarnej kolorystyce to najjaśniejsza gwiazda kolekcji PUMA x Neymar Jr. Na korkach znajduje się znak NJR, który został zintegrowany z klasycznym logotypem PUMA. But został zaprojektowany w oparciu o najnowsze technologie, mające na celu zapewnienie pełnej kontroli i doskonałego czucia piłki.

PUMA KING Platinum

Super miękka, wysokiej jakości cholewka, wzbogacona innowacyjną teksturą 3-D touch, zapewnia dodatkową kontrolę nad piłką. Doskonałe dopasowanie zapewnia wygodny język z dzianiny, a ultranowoczesna, smukła sylwetka w połączeniu z superlekką podeszwą RAPIDSPRINT sprawia, że jest to najszybszy i najlżejszy model PUMA KING w historii.

Kolekcja PUMA x Neymar Jr.

Kolekcja ubrań dla dorosłych składa się z: koszulki, kurtki, a także spodni dresowych z logotypami Neymar Jr. 2.0. W skład kolekcji dla dzieci wchodzi: koszulka, kurtka, a także bluza i spodnie dresowe z logo Neymar Jr. 2.0.

Najnowsza kolekcja PUMA x Neymar Jr. dostępna jest na stronie PUMA.com, w sklepach stacjonarnych PUMA, a także u wybranych partnerów handlowych.

(puma)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.