Pol’and’Rock Festival kolejna tura 10 tyś wejciówek w sprzedaży

Podziel się:

fot.Pixabay

Kolejne tysiące wejściówek na  Pol’and’Rock Festival już w sprzedaży.Fundacja WOŚP przekazała do sprzedaży 10 tys. wejściówek. Ogółem w wydarzeniu uczestniczyć będzie mogło 20 tys. osób.

Pol’and’Rock Festival z powodu pandemii z ograniczoną liczbą uczestników

Pol’and’Rock Festival (wcześniej Przystanek Woodstock) to największy w Polsce i jeden z największych w Europie festiwali muzycznych, organizowany od 1995 roku przez Fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. wraca do formy plenerowej i zmienia lokalizację na lotnisko Makowice – Płoty w województwie zachodniopomorskim.

Po raz pierwszy w historii na wydarzeniu obowiązywać będą wejściówki, dzięki którym organizator pokryje koszt zabezpieczenia w związku z pandemią koronawirusa, między innymi tzw. szybkich testów wykonywanych wszystkim, którzy będą wchodzić na teren festiwalu. Decyzja o testowaniu pomimo zaszczepienia stanowi efekt konsultacji z sympatykami wydarzenia w internetowej ankiecie i jest wyrazem dbałości o bezpieczeństwo uczestników-informuje WOŚP.

Fundacja WOŚP, biorąc pod uwagę możliwości terenu, na którym będzie się odbywało wydarzenie, oraz panujące obostrzenia, do udziału w festiwalu zaprasza 20 tys. osób, które w czasie wydarzenia będą w pełni zaszczepione oraz grupę osób, które – z przyczyn niezależnych od nich – nie mogą się zaszczepić (dotyczy dzieci poniżej 12. roku życia, osób zza granicy, których kalendarz szczepień nie obejmuje lub osób, które z uwagi na stan zdrowia nie mogą się zaszczepić). Organizator jest w kontakcie z osobami, które zakupiły wejściówki w pierwszej turze – przed wprowadzeniem rozporządzenia – by móc zweryfikować ile spośród nich zamierza się zaszczepić.

Druga tura wejściówek w sprzedaży.W sumie w wydarzeniu uczestniczyć będzie mogło 20 tys. osób. 

Najważniejsze informacje o wejściówkach

Koszt wejściówki na Pol’and’Rock Festival do 49 złotych.Kwota pozostaje taka sama bez względu na liczbę dni, na którą przyjeżdża uczestnik, a pobyt na terenie festiwalu możliwy będzie od wtorku 27 lipca do niedzieli 1 sierpnia. Jedna osoba zakupić może do 4 imiennych wejściówek, dodatkowo bezpłatnie dystrybuowane będą wejściówki na samochód, camper i przyczepę. Sprzedaż wejściówek odbywa się partiami.
Dystrybucję wejściówek na Pol’and’Rock Festival wspiera eBilet.

Zdobądź wejściówkę: https://siemashop.pl/page/wejsciowki_polandrock

,,Naszych oponentów chcemy przekonać, że ten festiwal będzie bezpieczny, że jest świetnie zorganizowany, że dokładamy wszystkich starań, a także dajemy jeszcze dodatkowe testy, aby ludzie – czyli Wy wszyscy, którzy dojedziecie na festiwal, Wy wszyscy, którzy będą w tym limicie 20 000 osób – czuli się fantastycznie. Pamiętajcie, że gramy dla wszystkich, dzielimy się tą transmisją, będziemy wszystko filmowali! Pomóżcie nam, aby ten koncert zrobić jak najlepiej. I taka prośba, jak zawsze przed Finałem: nie wszystkim musi się to podobać – takie jest wasze prawo. Ale nie przeszkadzajcie, dajcie nam ten festiwal zorganizować.- powiedział Jurek Owsiak, twórca Pol’and’Rock Festival.

(wośp)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.