“Ninja Warrior Polska” Zaręczyny na wizji, co odpowie wybranka?

Podziel się:

Ninja Warrior Polska  fot.G.Broniatowski

Wojtek Borowski to prawdziwy weteran “Ninja Warrior Polska”! Pojawił się w aż czterech edycjach programu, w każdej pokazując swoje niemal Czy ze wsparciem już narzeczonej Wojtek zawalczy o tytuł pierwszego polskiego Ninja w Polsce podczas odcinka finałowego?

nadprzyrodzone zdolności ficzyczne. Jak sam mówi: Kontuzje w Ninja Warrior zbieram, jak medale. Ciąży na mnie klątwa sędziego. W trzecim sezonie, tak samo jako w obecnym, zmagał się z kontuzją kolana. W czwartym sezonie udało mu się osiągnąć największy sukces. Wtedy pokonał tor eliminacyjny z najlepszym wśród zawodników odcinka czasem i został zwycięzcą pojedynku na Power Tower. Wszedł do finału ze złotym biletem. Tym razem, choć nie pokonał ostaniej przeszkody, czas pozwolił mu na dołączenie do grona finalistów. Jednak z pewnością nie był to jego jedyny powód do radości tego dnia.

Zaręczyny na wizji w “Ninja Warrior Polska”

Wojciech postanowił oświadczyć się swojej ukochanej na torze Ninja Warrior Polska! – Jesteś ze mną na dobre i na złe. Jesteś wtedy kiedy jeżdżę na wózku, chodzę o kulach i kiedy jestem zły. Chce żebyś wiedziała, że ja pamiętam o tym i doceniam to – zaczął zawodnik. Wyjaśnił, że jednym z powodów wykonania operacji kolana było to żeby mógł uklnęknąć przed swoją wybranką i zadać to najważniejsze pytanie. Zaskoczona dziewczyna oczywiście krzyknęła TAK przyjmując oświadczyny Wojciecha!

„Ninja Warrior Polska” w każdy wtorek o godz. 20.05 na antenie Polsatu.

(źródło:Polsat)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.