„Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia” Kasia Dziurska i Blowek gośćmi programu

Podziel się:

fot.Krystian Szczesny

Kasia Dziurska i Blowek gośćmi programu „Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia”. Challenge: dania fit! Co się wydarzy i kto spłonie w czwartym tygodniu piekielnej rywalizacji? 

W czwartym odcinku „Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia” każdy z uczestników będzie miał 60 sekund, aby dobrać dwie piłeczki ze składnikami, które będą potem musieli wykorzystać w kuchni do przygotowania dań. Dziś ich zadaniem będzie przygotowanie śniadania, obiadu i deseru (wszystko fit!) dla wyjątkowych gości – trenerki i Mistrzyni Świata Fitness Figure Classic –  Kasi Dziurskiej i jednego z najbardziej popularnych youtuberów w Polsace – Blowka, która  ma prawie 5 milionów subskrypcji swojego kanału. Na zadanie będą mieli 45 minut. Walka o punkty będzie bardzo zacięta! O wygranej zaważy jedynie 0,5 pkt.

„Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia” specjalni goście w programie

Podczas serwisu w restauracji zasiądą m.in. Malwina Wędzikowska, stylistka, scenografka i była kostiumografka „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” oraz uczestniczka 11. edycji show, Milena Rostkowska-Galant, na co dzień prezenterka Polsatu.

„Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia” w każdą środę o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

(źródło:Polsat)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.