„Przyjaciółki” Marcin Perchuć i Kacper Kuszewski dołączą do obsady. Kogo zagrają?

Podziel się:

fot.

Już 5 marca na antenę Polsatu powrócą uwielbiane przez widzów „Przyjaciółki”. Nowy sezon, nowe przygody głównych bohaterek i nowi aktorzy! W 15. sezonie do obsady serialu dołączy Marcin Perchuć i Kacper Kuszewski!

Ela (Elżbieta Jarosik) dojdzie do wniosku, że samotność nie służy Patrycji (Joanna Liszowska). Postanowi wyswatać ją ze znajomym księgowym Mariuszem (Marcin Perchuć). Pod pretekstem pomocy w rozliczeniach, sprowadzi go do jej domu. Czy Patrycja będzie zainteresowana nowo poznanym mężczyzną?

Do obsady dołączy również Kacper Kuszewski. Aktor wcieli się w rolę hydraulika Sławka, który zostanie wezwany do „Nail Baru”, by naprawić awarię umywalki. Jego bezpośredniość i bezpretensjonalność zrobią na Dorocie (Agnieszka Sienkiewisz-Gauer) takie wrażenie, że kobieta podświadomie będzie dążyć do kontaktu z mężczyzną, który miał tylko naprawić usterkę…  

Czy przystojny hydraulik skradnie serce Doroty, a Patrycję z księgowym połączą nie tylko sprawy urzędowe? Tego dowiemy się już w marcu! Zobaczcie pierwsze zdjęcia nowych bohaterów!

(pras.)

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *