The Voice Kids: Cleo i Dawid Kwiatkowski opowiadają miłosne historie ich rodziców!

Podziel się:

fot.Jan Bogacz / TVP 

Podczas nagrań emitowanej właśnie edycji muzycznego show, trenerów wzięło na wspominki dotyczące ich rodziców. Zobaczcie, jak poznali się mama i tata Cleo oraz kiedy zakochali się w sobie rodzice Dawida Kwiatkowskiego. 

Mój ojciec to był niezły aparat, ponieważ zobaczył moją mamę po raz pierwszy u przyjaciela na zdjęciu! Nie znając jej pojechał odebrać ją z pociągu z wielkim bukietem kwiatów – wyznała Cleo.

Jej słowa skłoniły do zwierzeń także Dawida Kwiatkowskiego.

Mój tata poznał moją mamę na pasach, na czerwonym świetle. Moja mam taka „niezdarka” szła z zakupami i wszystko jej się wysypało… – zaczął opowieść trener „The Voice Kids”. 

Tata Dawida pomógł zebrać zakupy swojej przyszłej żonie. Ale do kolejnego spotkania doszło dopiero rok później.

Spotkał ją na dancingu i powiedział: – To jesteś ty! Od tego masła wypadającego z torby… – opowiedział Dawid, po czym dodał: – I tadam! Witam was.

Osobiste historie trenerzy opowiedzieli podczas Przesłuchań w Ciemno, w trakcie których kompletowali swoje drużyny. W najbliższą sobotę podczas trzecich już Bitew na scenie wystąpi team Cleo. Wokalistka będzie musiała wybrać uczestników, którzy przejdą do kolejnego etapu a tym samym dostaną szansę na udział w wielkim finale trzeciej edycji „The Voice Kids”. 

Kto z drużyny piosenkarki zachwyci pozostałych trenerów i publiczność? Odpowiedź już w najbliższą sobotę o godzinie 20:00 w TVP2. 

Link do wideo – https://we.tl/t-kdMJqlHaoZ

(pras.)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *