Nowy program rozrywkowy TVN ,,Lego Masters,, rusza casting. Uczestnicy będą tworzyć konstrukcje z klocków

Podziel się:

fot.TVN

Już jesienią stacja TVN pokaże nowy program rozrywkowy Lego Masters , stacja szuka uczestników do polskiej edycji progarmu w którym tworzyli będą  spektakularne budowle z klocków.

,,Lego Masters,, polska edycja

Lego Masters stał się hitem w takich krajach jak w USA, Australii, Niemczech, Holandii i Wielkiej Brytanii, a jego popularność podbiła serca fanów na wszystkich kontynentach. Polska edycja będzie miała premierę jesienią , program zobaczymy na antenie TVN.

Na widzów czeka sześć emocjonujących odcinków i sześć wyjątkowych par. W każdym odcinku uczestnicy będą musieli zmierzyć się z zadaniami oraz stworzyć spektakularne konstrukcje z  klocków Lego. Będzie to sprawdzian zdolności uczestników, ich kreatywności, wyobraźni i umiejętności technicznych.

Lego Masters zapewne zadowoli każdego miłośnika klocków.Uczestnicy będą tworzyć spektakularne miniatury budowli, pojazdów i miejsc, skomplikowane mechanizmy oraz całe miasta. To wszystko powstanie z ponad miliona klocków Lego! Co więcej, gracze będą musieli zmierzyć się z presją czasu, rywalami oraz ogniem krytyki ekspertów.

Niestety pod koniec każdego miesiąca program będzie musiała opuścić najsłabsza para. W finale zobaczymy 3 najlepsze .Zwycięzca programu ,,Lego Masters,, otrzyma tytuł Mistrza Lego i nagrodę 100 tysięcy złotych!

(tvn)

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.