„Ninja Warrior Polska” Ruda z Red Lips: Nie zastanawiałam się ani chwili nad udziałem !

Podziel się:

fot.Polsat/ Maciej Piórko

Sport towarzyszy jej od dziecka. Po tym jak złamała jako nastolatka kręgosłup, dużą wagę przykłada do zdrowego trybu życia. Kocha adrenalinę – dlatego nie wahała się, gdy otrzymała propozycję wzięcia udziału w najbardziej ekstremalnym show w Polsce – „Ninja Warrior Polska”. W najbliższy wtorek o godz. 20:05 będziemy mocno trzymać kciuki za Joanną Lazer, czyli wokalistkę zespołu „Red Lips”. Być może to właśnie ona zostanie pierwszym w naszym kraju Ninja Warrior i zgarnie nagrodę główną, czyli 150 tys. złotych!

Joanna Lazer to absolutna fanka programu „Ninja Warrior Polska”. – Jestem pod ogromnym wrażeniem tego show. Zawodnicy przełamują nieprawdopodobne bariery fizyczne! Zupełnie nie wiem, co mnie tu czeka. Oczywiście oglądałam wcześniejsze edycje programu, ale w IV sezonie pojawiają się nowe przeszkody, więc z pewnością będą też nowe emocje – mówi wokalistka zespołu „Red Lips”. – Jestem tu po to, aby dobrze się bawić. Czuję się  gotowa na wszystko – a na pewno na to, że będę mokra – dodaje ze śmiechem.

Ze sportem jest związana od dziecka. W szkole ścigała się na 400 m, brała udział w sztafetach, grała w koszykówkę i piłkę ręczną. Przed maturą doznała poważnego urazu kręgosłupa. Od tego czasu przykłada dużą wagę do zdrowia. – Sport pomaga mi być w formie niezależnie od sytuacji, które spotkały mnie w życiu. Na co dzień pracuję z fizjoterapeutką, która cały czas mi powtarza, że nie z takich urazów ludzie wychodzą. Grunt to się nie poddawać i ciężko pracować – wyjaśnia wokalistka.

Ruda do dziś jest bardzo aktywna fizycznie. – Tak naprawdę, od kiedy odpadłam z „Tańca z Gwiazdami”, pojawił się we mnie ogromny deficyt ruchu w codziennym życiu. Dlatego obecnie trenuję różnego rodzaju sporty, ale głównie skupiam się na dolnych partiach ciała. Moją ulubioną dziedziną jest cross fit. Pewnie z tego powodu to, co najbardziej przeraża mnie w programie „Ninja Warrior Polska”, to przeszkody sprawdzające siłę rąk.

(polsat)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.