Krzysztof Ibisz pozbył się legendarnej rzeczy. Sprzedał swój Paszport Polsatu!

Podziel się:

fot. Łukasz Barucha

Gwiazda Polsatu postanowiła sprzedać swój własny egzemplarz książeczki legendarnego już programu lojalnościowego czyli Paszport Polsatu !

 

Krzysztof Ibisz sprzedał własny Paszport Polsatu

A jak doszło do zaskakującej transakcji? Paszport Polsatu z 1996 roku należący do Krzysztofa Ibisza – z jego zdjęciem i ówczesnym adresem – sprzedany został za pokaźną sumę w nowym programie Czwórki  „Łowcy skarbów. Kto da więcej”, w którym grupa koneserów i dealerów antyków, designu i przedmiotów kolekcjonerskich licytuje między sobą przyniesione do studia skarby uczestników programu.

Choć przed laty – w ramach największej i najpopularniejszej akcji promocyjnej w historii polskiej telewizji – słynne Paszporty Polsatu trafiły do kilkunastu milionów skrzynek pocztowych w całym kraju, to po blisko trzech dekadach nie ocalało ich wiele, dlatego zyskują dziś wartość kolekcjonerską.  Jednak Paszport najsłynniejszej twarzy Polsatu to prawdziwa gratka.

„Łowcy  skarbów. Kto da więcej”

Na ile Paszport Polsatu Krzysztofa Ibisza wyceniony został przez eksperta programu? Za ile został kupiony? I dlaczego sławny właściciel zdecydował się go sprzedać? Tego będzie można się dowiedzieć wkrótce w programie „Łowcy  skarbów. Kto da więcej” w Czwórce.

Żartobliwy komentarz na ten temat Krzysztof Ibisz opublikował na swoim profilu instagramowym https://www.instagram.com/p/CkdE_ZuAvdW/?utm_source=ig_web_copy_link  

(źródło:Polsat)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.