Serial „Osaczony” z Leszkiem Lichotą -pierwsze zdjęcia z planu serialu Polsatu!

Podziel się:

fot.Polsat 

Przed Leszkiem Lichotą, odtwórcą głównej roli w serialu „Osaczony” – wyjątkowo pracowite lato. Efekty jego ciężkiej pracy zobaczymy wiosną przyszłego roku na antenie Polsatu!

Serial „Osaczony” trzyma widza w napięciu od pierwszej sceny. To doskonałe studium ludzkiej psychiki działającej w obliczu zagrożenia. To także opowieść o zdradzie, namiętnościach i sekretach. I o tym, że za każdymi drzwiami pozornie spokojnego domu, kryje się jakaś tajemnica.

Serial Osaczony w Polsacie

fot.Polsat
Historia oparta jest na wątku kryminalnym, który zakłóci życie cichej i poukładanej z pozoru społeczności – wyjaśnia Leszek Lichota. – Z każdym odcinkiem na jaw wyjdzie coraz więcej skrywanych skrzętnie sekretów, burzących ten pozorny spokój. Z biegiem rozwoju akcji mój bohater będzie czuł się coraz bardziej „osaczony”.

Serial Osaczony w Polsacie

fot.Polsat

Przed Leszkiem Lichotą prawdziwe „wakacyjne” wyzwanie. Jako główny bohater serialu, pojawia się na planie zdjęciowym codziennie.

– 36 dni na 6 odcinków to dość napięty i ambitny plan. Wymaga to od całej ekipy i aktorów maksymalnego skupienia. Mój bohater jest osią całego serialu i występuje niemal w każdej scenie. Na szczęście produkcja daje mi czas na regenerację – mówi serialowy „osaczony”.

Osaczony w Polsacie

fot.Polsat

Serial „Osaczony” – oparty na licencji australijskiej – reżyseruje Maciej Dutkiewicz („Ślad”, „Na krawędzi”). Autorami polskiej wersji scenariusza są: Arkadiusz Borowik („Samo życie”, „Na Krawędzi”), Maciej Dutkiewicz. Za produkcję odpowiada TFP. W główną i tytułową rolę „osaczonego” wciela się Leszek Lichota. Partneruje mu doborowa obsada: Eryk Lubos, Ilona Ostrowska, Maria Dębska, Wojciech Błach, Mateusz Janicki.

Serial Osaczony wiosną 2021 w Polsacie

fot.Polsat

Serial Osaczony wiosną 2021 w Polsacie

fot.Polsat

(pras)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.