“Twoja Twarz Brzmi Znajomo” kogo zobaczymy w 14 edycji?

Podziel się:
Twoja twarz brzmi znajomo jury 13.edycja fot.Polsat

Już wkrótce startują zdjęcia do nowej edycji programu. Po raz kolejny zobaczymy zdumiewające przemiany ośmiu Gwiazd. Bohaterowie programu zawalczą o ZłotąTwarz oraz czek na 100 tysięcy złotych, który zostanie przekazany na wybrany cel charytatywny. Czyje zmagania będziemy śledzić z zapartym tchem w nadchodzącej edycji?  

W 14. wiosennej edycji show zmierzy się osiem wyjątkowych osobowości. Na wielkiej scenie muzycznej swoje zdolności wokalno-aktorskie zaprezentują: aktorka Tamara Arciuch, znana z produkcji telewizyjnych i kinowych m.in. PrzyjaciółkiM jak miłośćNiania czy Wesele; wokalistka i influencerka, Maja Hyży; aktorka Anna Maria Sieklucka, której popularność przyniosła rola w filmie 365 dni na podstawie powieści Blanki Lipińskiej;  wulkan energii, piosenkarka na co dzień występująca w popularnym zespole disco-polo Piękni i młodzi – Magda Narożna! W programie zobaczymy czwórkę aktorów. A oto i oni: Lesław Żurek, znany z takich produkcji jak Mała MoskwaZabawa zabawa czy Przyjaciółki; aktor Michał Meyer, którego widzowie mogli zobaczyć m.in. w filmach Miasto 44 i Amok oraz serialu Czas honoru;Piotr Gawron-Jedlikowski, czyli  Tymoteusz z serialu Pierwsza miłość; Paweł Góral, który zyskał popularność dzięki napisaniu pierwszego na świecie “insta-serialu”, emitowanego w ramach insta-story na Instagramie.  

Każda z Gwiazd będzie musiała spędzić wiele godzin podczas treningów wokalnych, które poprowadzi niezastąpiona trenerka wokalna Agnieszka Hekiert! Do tego dochodzi nauka wymagających choreografii pod okiem Krzysztofa „Krisa” Adamskiego. Na koniec precyzyjna i żmudna charakteryzacja, by jak najdokładniej odwzorować wylosowaną gwiazdę muzyki polskiej bądź zagranicznej. Kiedy uczestnicy będą gotowi na występ, nasza magiczna scena zamieni się w scenografię teledysku, słynnego koncertu czy też innych okoliczności, z których zasłynął występ odgrywanej gwiazdy. Każdy odcinek wygrywa jeden uczestnik. Nagrodą niezmiennie jest  czek na 10 tysięcy złotych, który zwycięzca przeznacza na wybrany cel charytatywny.

Występujących Artystów ocenia uwielbiana przez widzów czwórka jury: Małgorzata WalewskaKatarzyna SkrzyneckaKacper Kuszewski i Adam Strycharczuk. Program poprowadzą niezmiennie – Piotr Gąsowski oraz Maciej Dowbor. Reżyserem jest Bolesław Pawica. Muzycznie nad projektem czuwa Marcin Urban.

(polsat)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.